Πρεμιέρα με Ηρόδοτο στο Καυτανζόγλειο.

Εκκίνηση των «κυανόλευκων» με εντός έδρας αγώνα.

Διάφορα, Ποδόσφαιρο
Αναλυτικά η κλήρωση της Football League:
1η αγωνιστική
Σπάρτη  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή  – Αιγινιακός
Εργοτέλης  – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας  – Κέρκυρα
Τρίκαλα  – Δόξα Δράμας
Ηρακλής  – Ηρόδοτος
Βόλος  – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς  – Αήττητος
2η αγωνιστική
Παναχαϊκή  – Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Εργοτέλης
Αιγινιακός  – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου  – Τρίκαλα
Κέρκυρα  – Ηρακλής
Δόξα Δράμας  – Βόλος
Ηρόδοτος  – Αήττητος
Καραϊσκάκης  – Πλατανιάς
3η αγωνιστική
Σπάρτη  – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας  – Παναχαϊκή
Τρίκαλα  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής  – Αιγινιακός
Βόλος  – Απόλλων Πόντου
Αήττητος  – Κέρκυρα
Πλατανιάς  – Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος  – Καραϊσκάκης
4η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας  – Σπάρτη
Εργοτέλης  – Τρίκαλα
Παναχαϊκή  – Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Βόλος
Αιγινιακός  – Αήττητος
Απόλλων Πόντου  – Πλατανιάς
Κέρκυρα  – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας  – Ηρόδοτος
5η αγωνιστική
Σπάρτη  – Τρίκαλα
Ηρακλής  – Απόλλων Λάρισας
Βόλος  – Εργοτέλης
Αήττητος  – Παναχαϊκή
Πλατανιάς  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης  – Αιγινιακός
Ηρόδοτος  – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα  – Δόξα Δράμας
6η αγωνιστική
Ηρακλής  – Σπάρτη
Τρίκαλα  – Βόλος
Απόλλων Λάρισας  – Αήττητος
Εργοτέλης  – Πλατανιάς
Παναχαϊκή  – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Ηρόδοτος
Αιγινιακός  – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου  – Κέρκυρα
7η αγωνιστική
Σπάρτη  – Βόλος
Αήττητος  – Ηρακλής
Πλατανιάς  – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης  – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος  – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας  – Παναχαϊκή
Κέρκυρα  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός  – Απόλλων Πόντου
8η αγωνιστική
Αήττητος  – Σπάρτη
Βόλος  – Πλατανιάς
Ηρακλής  – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα  – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας  – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης  – Κέρκυρα
Παναχαϊκή  – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Αιγινιακός
9η αγωνιστική
Σπάρτη  – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης  – Αήττητος
Ηρόδοτος  – Βόλος
Δόξα Δράμας  – Ηρακλής
Κέρκυρα  – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου  – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός  – Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Παναχαϊκή
10η αγωνιστική
Καραϊσκάκης  – Σπάρτη
Πλατανιάς  – Ηρόδοτος
Αήττητος  – Δόξα Δράμας
Βόλος  – Κέρκυρα
Ηρακλής  – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα  – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης  – Παναχαϊκή
11η αγωνιστική
Σπάρτη  – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας  – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα  – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου  – Αήττητος
Αιγινιακός  – Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Ηρακλής
Παναχαϊκή  – Τρίκαλα
Εργοτέλης  – Απόλλων Λάρισας
12η αγωνιστική
Δόξα Δράμας  – Σπάρτη
Ηρόδοτος  – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης  – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς  – Αιγινιακός
Αήττητος  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βόλος  – Παναχαϊκή
Ηρακλής  – Εργοτέλης
Τρίκαλα  – Απόλλων Λάρισας
13η αγωνιστική
Σπάρτη  – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου  – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός  – Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή  – Πλατανιάς
Εργοτέλης  – Αήττητος
Απόλλων Λάρισας  – Βόλος
Τρίκαλα  – Ηρακλής
14η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου  – Σπάρτη
Κέρκυρα  – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος  – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης  – Εργοτέλης
Πλατανιάς  – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος  – Τρίκαλα
Βόλος  – Ηρακλής
15η αγωνιστική
Σπάρτη  – Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή  – Κέρκυρα
Εργοτέλης  – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας  – Ηρόδοτος
Τρίκαλα  – Καραϊσκάκης
Ηρακλής  – Πλατανιάς
Βόλος  – Αήττητος

 

Σχετικά Άρθρα

Back to Top