Αρχική >
Bαθμολογίες & Αποτελέσματα 2014-2015
Football League – Play Offs
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν-Ι-Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΒΑΘΜΟΙ |
---|---|---|---|---|
1. ΑΕΚ | 10 | 5-3-2 | 14-9 | 28 |
2. Ηρακλής | 10 | 6-1-3 | 10-5 | 26 |
3. Απόλλων Σμύρνης | 10 | 6-2-2 | 16-10 | 20 |
4. Λάρισα | 10 | 4-1-5 | 10-11 | 13 |
5. Ολυμπιακός Βόλου | 10 | 3-1-6 | 8-12 | 10 |
6. Παναχαϊκή | 10 | 1-2-7 | 12-23 | 5 |
Football League – Βόρειος Όμιλος
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν-Ι-Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΒΑΘΜΟΙ |
---|---|---|---|---|
1. Ηρακλής | 24 | 17-6-1 | 34-8 | 57 |
2. Ολυμπιακός Βόλου | 24 | 14-3-7 | 33-21 | 45 |
3. AΕ Λάρισας | 24 | 14-3-7 | 27-11 | 45 |
4. Λαμία | 24 | 12-7-5 | 24-17 | 43 |
5. Ζάκυνθος | 24 | 11-6-7 | 26-27 | 39 |
6. Αναγέννηση Καρδίτσας | 24 | 10-2-12 | 26-27 | 32 |
7. Αιγινιακός | 24 | 8-6-10 | 23-19 | 30 |
8. Πιερικός | 24 | 7-9-8 | 19-29 | 30 |
9. Αγροτικός Αστέρας | 24 | 8-5-11 | 23-27 | 29 |
10. Τύρναβος | 24 | 7-8-9 | 16-24 | 29 |
11. Απόλλων 1926 | 24 | 7-5-12 | 19-23 | 26 |
12. Εθνικός Σερρών | 24 | 3-6-15 | 11-30 | 15 |
13. Φωκικός | 24 | 2-6-16 | 12-30 | 12 |
Football League – Νότιος Όμιλος
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν-Ι-Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | ΒΑΘΜΟΙ |
---|---|---|---|---|
1. ΑΕΚ | 22 | 20-2-0 | 62-10 | 59 |
2. Παναχαϊκή | 22 | 14-4-4 | 38-16 | 46 |
3. Απόλλων Σμύρνης | 22 | 13-6-3 | 31-13 | 45 |
4. Ερμιονίδα | 22 | 11-5-6 | 29-25 | 38 |
5. ΑΟ Χανιά | 22 | 10-6-6 | 24-19 | 36 |
6. Παναιγιάλειος | 22 | 9-7-6 | 18-12 | 34 |
7. Αχαρναϊκός | 23 | 8-8-7 | 24-20 | 32 |
8. Καλλιθέα | 22 | 8-6-8 | 22-23 | 30 |
9. Επισκοπή | 22 | 6-5-11 | 22-31 | 23 |
10. Ηρακλής Ψαχνών | 23 | 5-5-13 | 20-37 | 20 |
11. Άλιμος | 22 | 4-6-12 | 13-22 | 18 |
12. Φωστήρας | 22 | 4-3-15 | 20-38 | 15 |
13. Πανηλειακός | 22 | 0-1-21 | 7-64 | 1 |
Football League – Play Offs
1η αγωνιστική (26/4) - 6η αγωνιστική (25/5) | ||
---|---|---|
2-1 | Ηρακλής-ΑΕΚ | 0-1 |
0-0 | Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός Βόλου | 1-0 |
2-3 | Παναχαϊκή - Λάρισα | 0-1 |
2η αγωνιστική (4/5) - 7η αγωνιστική (31/5) | ||
---|---|---|
0-1 | Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής | 0-1 |
0-1 | Λάρισα-Απόλλων Σμύρνης | 1-3 |
3-0 | ΑΕΚ-Παναχαϊκή | 1-1 |
3η αγωνιστική (9/5) - 8η αγωνιστική (3/6) | ||
---|---|---|
2-0 | Ηρακλής-Παναχαϊκή | 1-1 |
2-1 | ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης | 3-3 |
0-1 | Ολυμπιακός Βόλου-Λάρισα | 0-3 |
4η αγωνιστική (13/5) - 9η αγωνιστική (7/6) | ||
---|---|---|
1-0 | Απόλλων Σμύρνης-Ηρακλής | 1-0 |
0-1 | Λάρισα-ΑΕΚ | 1-1 |
1-3 | Παναχαϊκή-Ολυμπιακός Βόλου | 3-4 |
5η αγωνιστική (20/5) - 10η αγωνιστική (14/6) | ||
---|---|---|
1-0 | Ηρακλής-Λάρισα | 2-0 |
1-0 | ΑΕΚ-Ολυμπιακός Βόλου | 0-1 |
4-3 | Παναχαϊκή-Απόλλων Σμύρνης | 0-2 |
Football League – Βόρειος Όμιλος
1η (10/10) - 14η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-0 | Λαμία - Αγροτικός Αστέρας | 1-3 |
0-0 | Εθνικός Σερρών - Αιγινιακός | 0-2 |
0-1 | Πιερικός - Ηρακλής | 2-2 |
0-0 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος | 0-1 |
0-2 | Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος | 0-1 |
2-0 | ΑΕ Λάρισας - Απόλλων 1926 | 1-0 |
Ρεπό: Φωκικός |
2η - 15η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-1 | Φωκικός - Λαμία | 0-1 |
0-3 | Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Λάρισας | 0-1 |
0-0 | Απόλλων 1926 - Πιερικός | 1-2 |
1-0 | Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας | 2-1 |
1-0 | Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου | 1-0 |
0-1 | Τύρναβος - Ζάκυνθος | 0-2 |
Ρεπό: Εθνικός Σερρών |
3η - 16η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-0 | Λαμία - ΑΕ Λάρισας | 0-0 |
1-1 | Εθνικός Σερρών - Φωκικός | 0-0 |
1-0 | Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας | 3-2 |
3-2 | Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων 1926 | 1-0 |
1-0 | Ζάκυνθος - Αιγινιακός | 0-4 |
0-2 | Τύρναβος - Ηρακλής | 0-3 |
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας |
4η - 17η αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-1 | Εθνικός Σερρών - Λαμία | 0-2 |
2-0 | ΑΕ Λάρισας - Πιερικός | 0-0 |
1-2 | Φωκικός - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-4 |
1-1 | Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου | 1-3 |
1-0 | Απόλλων 1926 - Τύρναβος | 0-1 |
1-2 | Αιγινιακός - Ηρακλής | 1-2 |
Ρεπό: Ζάκυνθος |
5η - 18η αγωνιστική | ||
---|---|---|
3-0 | Λαμία - Πιερικός | 0-0 |
1-0 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Σερρών | 3-0 |
2-0 | Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕ Λάρισας | 1-0 |
1-0 | Ζάκυνθος - Φωκικός | 2-1 |
1-2 | Τύρναβος - Αγροτικός Αστέρας | 0-2 |
1-0 | Αιγινιακός - Απόλλων 1926 | 1-0 |
Ρεπό: Ηρακλής |
6η - 19η αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-1 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία | 1-2 |
0-1 | Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου | 0-4 |
0-0 | Εθνικός Σερρών - Ζάκυνθος | 0-1 |
0-0 | ΑΕ Λάρισας - Τύρναβος | 2-1 |
0-1 | Φωκικός - Ηρακλής | 0-1 |
1-0 | Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός | 0-2 |
Ρεπό: Απόλλων 1926 |
7η - 20η αγωνιστική | ||
---|---|---|
2-1 | Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου | 0-1 |
5-1 | Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-1 |
0-0 | Τύρναβος - Πιερικός | 1-1 |
0-0 | Ηρακλής - Εθνικός Σερρών | 1-0 |
0-1 | Αιγινιακός - ΑΕ Λάρισας | 0-2 |
0-0 | Απόλλων 1926 - Φωκικός | 2-1 |
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας |
8η - 21η αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-1 | Ζάκυνθος - Λαμία | 1-2 |
2-3 | Ολυμπιακός Βόλου - Τύρναβος | 0-0 |
0-4 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής | 0-2 |
1-1 | Πιερικός - Αιγινιακός | 1-1 |
1-0 | Εθνικός Σερρών - Απόλλων 1926 | 1-1 |
2-0 | Φωκικός - Αγροτικός Αστέρας | 0-1 |
Ρεπό: ΑΕ Λάρισας |
9η - 22η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-1 | Λαμία - Τύρναβος | 1-2 |
2-0 | Ηρακλής - Ζάκυνθος | 1-1 |
1-2 | Αιγινιακός - Ολυμπιακός Βόλου | 0-2 |
1-0 | Απόλλων 1926 - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-0 |
1-0 | Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Σερρών | 2-0 |
1-0 | ΑΕ Λάρισας - Φωκικός | 1-0 |
Ρεπό: Πιερικός |
10η - 23η αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-0 | Ηρακλής - Λαμία | 1-1 |
0-0 | Τύρναβος - Αιγινιακός | 0-0 |
0-2 | Ζάκυνθος - Απόλλων 1926 | 0-5 |
1-0 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας | 2-1 |
1-0 | Πιερικός - Φωκικός | 0-2 |
2-1 | Εθνικός Σερρών - ΑΕ Λάρισας | 0-4 |
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου |
11η - 24η αγωνιστική | ||
---|---|---|
2-1 | Λαμία - Αιγινιακός | 1-0 |
0-1 | Απόλλων 1926 - Ηρακλής | 0-3 |
1-1 | Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος | 1-1 |
1-1 | Φωκικός - Ολυμπιακός Βόλου | 0-1 |
2-0 | ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-1 |
1-0 | Πιερικός - Εθνικός Σερρών | 0-3 |
Ρεπό: Τύρναβος |
12η - 25η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-0 | Απόλλων 1926 - Λαμία | 1-1 |
1-0 | Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας | 1-1 |
1-0 | Τύρναβος - Φωκικός | 1-4 |
2-1 | Ζάκυνθος - ΑΕ Λάρισας | 0-2 |
3-2 | Ολυμπιακός Βόλου - Εθνικός Σερρών | 2-1 |
4-1 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός | 0-1 |
Ρεπό: Αιγινιακός |
13η - 26η αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-1 | Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων 1926 | |
0-0 | Φωκικός - Αιγινιακός | |
0-1 | ΑΕ Λάρισας - Ηρακλής | |
0-1 | Εθνικός Σερρών - Τύρναβος | |
1-1 | Πιερικός - Ζάκυνθος | |
2-0 | Ολυμπιακός Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας | |
Ρεπό: Λαμία |
Football League – Νότιος Όμιλος
1η (10/10) - 14η (18/01) αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-0 | Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας | 2-0 |
2-0 | Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα | 0-0 |
1-1 | Άλιμος - Πανηλειακός | 3-0 |
1-1 | Επισκοπή - Αχαρναϊκός | 2-4 |
0-1 | Παναιγιάλειος - ΑΕΚ | 0-3 |
0-0 | Ερμιονίδα - ΑΟ Χανιά | 3-1 |
Ρεπό: Παναχαϊκή |
2η (19/10) - 15η (25/01) αγωνιστική | ||
---|---|---|
3-0 | Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών | 1-1 |
1-1 | Καλλιθέα - Άλιμος | 2-0 |
0-2 | Πανηλειακός - Παναιγιάλειος | 0-3 |
0-2 | Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα | 1-2 |
2-1 | ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης | 1-1 |
1-0 | ΑΟ Χανιά - Φωστήρας | 0-0 |
Ρεπό: Επισκοπή |
3η (26/10) αγωνιστική - 16η (01/02) αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-0 | Ηρακλής Ψαχνών - Άλιμος | 0-2 |
1-2 | Επισκοπή - Παναχαϊκή | 0-1 |
1-0 | Παναιγιάλειος - Καλλιθέα | 0-1 |
4-2 | Απόλλων Σμύρνης - Πανηλειακός | 3-0 |
0-2 | Φωστήρας - Αχαρναϊκός | 1-1 |
0-2 | ΑΟ Χανιά - ΑΕΚ | 1-4 |
Ρεπό: Ερμιονίδα |
4η (02/11) αγωνιστική - 17η (08/02) αγωνιστική | ||
---|---|---|
2-0 | Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών | 3-1 |
0-0 | Άλιμος - Παναιγιάλειος | 0-1 |
3-0 | Παναχαϊκή - Ερμιονίδα | 2-0 |
0-3 | Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης | 0-1 |
0-3 | Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά | 0-3 |
1-2 | Αχαρναϊκός - ΑΕΚ | 0-2 |
Ρεπό: Φωστήρας |
5η (09/11) αγωνιστική - 18η (15/02) αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-2 | Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος | 0-1 |
1-0 | Ερμιονίδα - Επισκοπή | 1-4 |
2-0 | Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος | 1-0 |
1-2 | Φωστήρας - Παναχαϊκή | 1-3 |
2-1 | ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα | 0-1 |
3-1 | Αχαρναϊκός - Πανηλειακός | 3-0 |
Ρεπό: ΑΕΚ |
6η (16/11) αγωνιστική - 19η (22/02) αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-0 | Ερμιονίδα - Ηρακλής Ψαχνών | 2-0 |
1-1 | Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης | 1-1 |
2-3 | Επισκοπή - Φωστήρας | 1-0 |
1-2 | Άλιμος - ΑΟ Χανιά | 0-1 |
1-3 | Παναχαϊκή - ΑΕΚ | 1-2 |
1-1 | Καλλιθέα - Αχαρναϊκός | 0-1 |
Ρεπό: Πανηλειακός |
7η (23/11) αγωνιστική - 20η (01/03) αγωνιστική | ||
---|---|---|
2-1 | Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης | 1-2 |
1-1 | Φωστήρας - Ερμιονίδα | 1-2 |
1-0 | ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος | 0-2 |
7-0 | ΑΕΚ - Επισκοπή | 2-0 |
0-0 | Αχαρναϊκός - Άλιμος | 1-0 |
2-4 | Πανηλειακός - Παναχαϊκή | 0-3 |
Ρέπο: Καλλιθέα |
8η (30/11) αγωνιστική - 21η (08/03) αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-2 | Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών | 2-4 |
1-0 | Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Χανιά | 0-0 |
0-0 | Ερμιονίδα - ΑΕΚ | 0-4 |
0-1 | Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός | 1-0 |
2-1 | Επισκοπή - Πανηλειακός | 3-0 |
2-0 | Παναχαϊκή - Καλλιθέα | 1-2 |
Ρεπό: Άλιμος |
9η (7/12) αγωνιστική - 22η (15/03) αγωνιστική | ||
---|---|---|
1-1 | Ηρακλής Ψαχνών - ΑΟ Χανιά | 0-3 |
4-0 | ΑΕΚ - Φωστήρας | 3-1 |
0-0 | Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης | 0-1 |
0-3 | Πανηλειακός - Ερμιονίδα | 0-3 |
2-0 | Καλλιθέα - Επισκοπή | 1-1 |
0-1 | Άλιμος - Παναχαϊκή | 0-3 |
Ρεπό: Παναιγιάλειος |
10η (14/12) αγωνιστική - 23η (22/03) αγωνιστική | ||
---|---|---|
5-1 | ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών | 3-1 |
2-2 | ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός | 0-0 |
3-0 | Φωστήρας - Πανηλειακός | 3-0 |
1-1 | Ερμιονίδα - Καλλιθέα | 0-0 |
1-1 | Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή | 0-0 |
0-2 | Επισκοπή - Άλιμος | 0-0 |
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης |
11η (21/12) αγωνιστική - 24η (29/03) αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-2 | Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός | 0-0 |
0-3 | Πανηλειακός - ΑΕΚ | 0-3 |
1-0 | Καλλιθέα - Φωστήρας | 4-1 |
1-0 | Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης | 0-0 |
3-2 | Άλιμος - Ερμιονίδα | 0-2 |
0-0 | Παναιγιάλειος - Επισκοπή | 0-0 |
Ρεπό: ΑΟ Χανιά |
12η (04/01) - 25η (05/04) αγωνιστική | ||
---|---|---|
0-3 | Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών | |
5-1 | ΑΕΚ - Καλλιθέα | |
2-1 | ΑΟ Χανιά - Παναχαϊκή | |
1-0 | Φωστήρας - Άλιμος | |
1-0 | Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή | |
1-0 | Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος | |
Ρεπό: Αχαρναϊκός |
13η (11/01) αγωνιστική - 26η (15/04) αγωνιστική | ||
---|---|---|
3-0 | Καλλιθέα - Πανηλειακός | |
2-0 | Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός | |
0-1 | Άλιμος - ΑΕΚ | |
0-1 | Επισκοπή - ΑΟ Χανιά | |
2-0 | Παναιγιάλειος - Φωστήρας | |
4-2 | Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα | |
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών |