Κλήρωση Γ΄ Εθνικής: Το πρόγραμμα του Ηρακλή

Στις 11 Οκτωβρίου εκκινούν οι υποχρεώσεις των “κυανολεύκων”, από την Ξάνθη, κόντρα στον Ορφέα.

Ηρακλής, Ποδόσφαιρο

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής, της αγωνιστικής περιόδου 2020-2021, το οποίο αρχίζει την Κυριακή 11 Οκτωβρίου.

Οι πορεία του Ηρακλή εκκινεί με την εκτός έδρας αναμέτρηση κόντρα στον Ορφέα Ξάνθης.

1η αγωνιστική                                                

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής

 

2η αγωνιστική                                                

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής

 

3η αγωνιστική                                                

Ηρακλής  – Αετός Οφρυνίου

 

4η αγωνιστική                                                

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής

 

5η αγωνιστική                                                

Ηρακλής  – Εθνικός Σοχού

 

6η αγωνιστική                                                

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής

 

7η αγωνιστική                                                

Ηρακλής – Αναγέννηση Θαλασσιάς

 

8η αγωνιστική                                                

Ηρακλής  – Απόλλων Παραλιμνίου

 

9η αγωνιστική                                                

Αλεξανδρούπολη FC – Ηρακλής

 

10η αγωνιστική                                              

Ηρακλής – ΑΕ Ευόσμου

 

11η αγωνιστική                                              

ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής

12η αγωνιστική                                              

Ηρακλής  – Άρης Αβάτου

 

13η αγωνιστική                                              

Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής

 

14η αγωνιστική                                              

Ηρακλής – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

 

15η αγωνιστική                                              

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής

Το πλήρες πρόγραμμα του 1ου Ομίλου:

1η / 16η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής

2η /17η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης

3η / 18η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής – Αετός Οφρυνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Ένωση Αλεξανδρούπολης

4η / 19η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής

ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Οφρυνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η / 20η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής  – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου

6η / 21η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου

7η / 22η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η / 23η αγωνιστική
Ηρακλής  – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η / 24η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αετός Οφρυνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού

10η / 25η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής  – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Εθνικός Σοχού

11η / 26η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η / 27η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών – Αετός Οφρυνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Διδυμότειχου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής  – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης

13η / 28η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η / 29η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η / 30η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου
Εθνικός Σοχού – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής

 

Σχετικά Άρθρα

Όταν η ομαδάρα του Ράους περνούσε με “τεσσάρα” από το “Γεντί Κουλέ” (vid)

Ποδόσφαιρο

ΔΙΟΝ Τηλεόραση: “Συνεργασία με την ιστορική ομάδα της Θεσσαλονίκης”

Ποδόσφαιρο

Back to Top