Μπάσκετ Γυναικών: Εκκίνηση από το Ιβανώφειο

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το Γυναικείο Τμήμα Μπάσκετ του Ηρακλή, που αρχίζει την προσπάθειά του με εντός έδρας αναμέτρηση με την Ασπίδα Ξάνθης.

Ηρακλής, Μπάσκετ

Την Κυριακή 13 Οκτωβρίου αρχίζει την περιπέτειά της στο νέο πρωτάθλημα η Γυναικεία ομάδα μπάσκετ του Ημίθεου, με αγώνα εντός έδρας, κόντρα στην ακρική ομάδα.

Αναλυτικά όλη η ροή της κλήρωσης:

1η Αγωνιστική – 13/10/19

ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19

ΜΕΝΤ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

9η Αγωνιστική – 15/12/19

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20

ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 16/02/20

ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

18η Αγωνιστική – 23/02/20

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

19η Αγωνιστική – 08/03/20

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

20η Αγωνιστική – 15/03/20

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Σχετικά Άρθρα

Καστρίτης: «Αποκτούμε χημεία, αλλά ό,τι χειρότερο να λείπει η μισή ομάδα»

Μπάσκετ

Back to Top