Τηλεοπτική μετάδοση με Άρη, Μεσολλόγι και ΑΕΚ, διαδικτυακή με Περιστέρι

Το – “καυτό” για τον Ηρακλή – πρόγραμμα των τριών προσεχών εβδομάδων, όπως το ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ…

Ηρακλής, Μπάσκετ

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της Stoiximan Basket League για τις επόμενες τρεις εβδομάδες έχει ως εξής:

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΟΑΚΑ17:00ΑΕΚ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXIΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ15:45ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣΕΡΤ SPORTS 2 ERT FLIX
PAOK SPORTS ARENA17:00ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣΕΡΤ3 live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ17:00ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORYΕΡΤ SPORTS 3 ERT FLIX
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-3-2021
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ15:30ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠΕΡΤ3 live
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ20:00ΙΩΝΙΚΟΣ BC  HELLENIC COIN – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLTΕΡΤ SPORTS ERT FLIX

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ17:00ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ20:00ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELSΕΡΤ SPORTS ERT FLIX

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
PAOK SPORTS ARENA17:00ΠΑΟΚ – ΑΕΚΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ20:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COINΕΡΤ3 live
ΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ17:00ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-3-2021
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ17:00ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXIΕΡΤ3 live
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ17:00ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELSΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ20:00ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ 16-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ17:00ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-3-2021

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΚΟΥΣΗΣ17:00ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΛΑΥΡΙO MEGABOLTΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ20:00ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ17:00ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣΕΡΤ3 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-3-2021
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ17:00ΙΩΝΙΚΟΣ BC HELLENIC COIN – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORYΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ17:00ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΡΤ3 live
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ20:00ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠΕΡΤ3 live

Σχετικά Άρθρα

Σκουρτόπουλος: “Ο κορωνοϊός μας βρήκε στο χειρότερο σημείο – Αυτός δεν είναι Ηρακλής!”

Μπάσκετ

Back to Top