Το πλήρες πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος

Δείτε το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής το θεσμό του Κυπέλλου Ελλάδος…

Διάφορα, Ποδόσφαιρο

Η ΕΠΟ πριν από λίγη ώρα γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους του θεσμού. Δείτε το αναλυτικά:

1ος όμιλος

1. Ολυμπιακός

2. Πανιώνιος

3. Φωστήρας

4. Παναχαϊκή

1η αγωνιστική
Πανιώνιος – Φωστήρας (24/09, 19:00 – Νέας Σμύρνης)
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός (23/09, 19:00 – Παμπελοποννησιακό)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Φωστήρας – Παναχαϊκή

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
Φωστήρας – Ολυμπιακός
Πανιώνιος – Παναχαϊκή

2ος όμιλος

1. ΠΑΟΚ

2. ΠΑΣ Γιάννινα

3. Κέρκυρα

4. Απόλλων 1926

1η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα (25/09, 16:30 – Ζωσιμάδες)
Απόλλων 1926 – ΠΑΟΚ (25/09, 19:00 – Καυτανζόγλειο)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα – Απόλλων 1926

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων 1926

3ος όμιλος

1. ΟΦΗ

2. Skoda Ξάνθη

3. Νίκη Βόλου

4. Ζάκυνθος

1η αγωνιστική
Skoda Ξάνθη – Νίκη Βόλου (24/09, 16:30 – Ξάνθη Arena)
Ζάκυνθος – ΟΦΗ (24/09, 16:30 – Δημ. Ζακύνθου)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
ΟΦΗ – Skoda Ξάνθη
Νίκη Βόλου – Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
Νίκη Βόλου – ΟΦΗ
Skoda Ξάνθη – Ζάκυνθος

4ος όμιλος

1. Λεβαδειακός

2. Πλατανιάς

3. Εθνικός Σερρών

4. Ηρακλής

1η αγωνιστική
Πλατανιάς – Εθνικός Σερρών (24/09, 16:30 – Περιβολίων)
Ηρακλής – Λεβαδειακός (23/09, 16:30 – Καυτανζόγλειο)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Εθνικός Σερρών – Ηρακλής

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
Εθνικός Σερρών – Λεβαδειακός
Πλατανιάς – Ηρακλής

5ος όμιλος

1. Ατρόμητος

2. Πανθρακικός

3. ΑΕΚ

4. Ηρακλής Ψαχνών

1η αγωνιστική
Πανθρακικός – ΑΕΚ (24/09, 16:30 – Δημ. Κομοτηνής)
Ηρακλής Ψαχνών – Ατρόμητος (23/09, 16:30 – Δημ. Ψαχνών)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Ατρόμητος – Πανθρακικός
ΑΕΚ – Ηρακλής Ψαχνών

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Πανθρακικός – Ηρακλής Ψαχνών

6ος όμιλος

1. Εργοτέλης

2. Βέροια

3. Ερμιονίδα

4. Απόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική
Βέροια – Ερμιονίδα (24/09, 16:30 – Στάδιο Βέροιας)
Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης (24/09, 16:30 – «Γ. Καμάρας»)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Εργοτέλης – Βέροια
Ερμιονίδα – Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική (02,03,04,12)
Ερμιονίδα – Εργοτέλης
Βέροια – Απόλλων Σμύρνης

7ος όμιλος

1. Αστέρας Τρίπολης

2. ΑΕΛ Καλλονής

3. Τύρναβος

4. Αιγινιακός

1η αγωνιστική
ΑΕΛ Καλλονής – Τύρναβος (24/09, 16:30 – Δημ. Μυτιλήνης)
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης (24/09, 16:30 – Δημ. Αιγινίου)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Καλλονής
Τύρναβος – Αιγινιακός

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
Τύρναβος – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ Καλλονής – Αιγινιακός

8ος όμιλος

1. Παναθηναϊκός

2. Παναιτωλικός

3. ΑΟ Χανιά

4. Ολυμπιακός Βόλου

1η αγωνιστική
Παναιτωλικός – ΑΟ Χανιά (25/09, 16:30 – Γήπ. Παναιτωλικού)
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός (24/09, 19:00 – ΕΑΚ Βόλου)

2η αγωνιστική (28,29,30/10)
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (02,03,04/12)
ΑΟ Χανιά – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Βόλου

Σχετικά Άρθρα

Κατσαμπής: “Ο Ιβάν αποχώρησε άδικα και άδοξα από τον Ηρακλή…”

Ποδόσφαιρο

Back to Top