Πρεμιέρα με ΝΕ Πατρών για τα κορίτσια

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2010-2011. Ο Ηρακλής κληρώθηκε να αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος την ομάδα …

Άλλα αθλήματα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2010-2011.

Ο Ηρακλής κληρώθηκε να αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος την ομάδα της ΝΕ Πατρών, εκτός έδρας. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στις 20 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Ηρακλή:

 

Α ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική 20/11/2010 Σάββατο

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

 

2η Αγωνιστική 27/11/2010 Σάββατο

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

 

3η Αγωνιστική 1 ή 4/12/2010 Τετάρτη ή Σάββατο

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

 

4η Αγωνιστική 11/12/2010 Σάββατο

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική 18/1/2011 Σάββατο

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική 8/1/2011 Σάββατο

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

 

7η Αγωνιστική 15/1/2011 Σάββατο

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

Β ΓΥΡΟΣ

8η Αγωνιστική 29/1/2011 Σάββατο

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

 

9η Αγωνιστική 5/2/2011 Σάββατο

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική 19/2/2011 Σάββατο

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

 

11η Αγωνιστική 12/3/2011 Σάββατο

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

12η Αγωνιστική 26/3/2011 Σάββατο

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

 

13η Αγωνιστική 2/4/2011 Σάββατο

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. – Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

14η Αγωνιστική 9/4/2011 Σάββατο

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ – Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Ν.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

 

Α’ Φάση Play offs

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-Απρ 1η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 13-Απρ 2η Αγωνιστική

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-Απρ 3η Αγωνιστική (αν χρειαστεί)

 

Β’ Φάση Play offs

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-Απρ 1η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 4-Μαϊ 2η Αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-Μαϊ 3η Αγωνιστική

ΔΕΥΤΕΡΑ 9-Μαϊ 4η Αγωνιστική (αν χρειαστεί)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11-Μαϊ 5η Αγωνιστική (αν χρειαστεί)

Back to Top