Basket League: Το πρόγραμμα και οι μεταδόσεις από την 8η έως την 11η αγωνιστική

Η Λίγκα εξέδωσε αναλυτικό πρόγραμμα με τις τηλεοπτικές και διαδικτυακές μεταδόσεις των αγώνων.

Διάφορα, Ηρακλής, Μπάσκετ

Αναλυτικά:

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2020

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ16:15ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΟΚERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 2 live
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ17:00ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ»17:00ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORYΕΡΤ 3 live
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ17:00ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLTERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 3
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2020
ΟΑΚΑ17:00ΑΕΚ – ΑΡΗΣΕΡΤ 3 live
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ»19:30ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠΕΡΤ 3 live
STOIXIMAN BASKET LEAGUE

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-12-2020

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ20:00ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΑΕΚΕΡΤ 3 live
ΔΑΚ «Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ»17:00ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΕΡΤ 3 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-12-2020
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ17:00ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXIERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 2 live
PAOK SPORTS ARENA17:00ΠΑΟΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COINERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 3 live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ20:00ΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELSERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS live
ΟΑΚΑ17:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΗΡΑΚΛΗΣΕΡΤ 3 live
STOIXIMAN BASKET LEAGUE

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-1-2020

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΟΑΚΑ20:00ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELSΕΡΤ 3 live
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ17:00ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORYERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-1-2020
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ»17:00ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 3 live
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ»17:00ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΟΚΕΡΤ 3 live
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ17:00ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN – ΑΡΗΣERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ19:30ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT  – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠΕΡΤ 3 live
STOIXIMAN BASKET LEAGUE

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-1-2020

ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΑΓΩΝΑΣTV/Web-tv
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ17:00ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY  – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLTERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 2 live
ΔΑΚ «Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ»17:00ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣΕΡΤ 3 live
PAOK SPORTS ARENA17:00ΠΑΟΚ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXIERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ19:30ΑΡΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΕΡΤ 3 live
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ17:00ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COINERT FLIX / ΕΡΤ SPORTS 3 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-1-2020
OAKA20:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΑΕΚΕΡΤ 3 live

Σχετικά Άρθρα

Back to Top