Το πρόγραμμα της σεζόν για το Γυναικείο Βόλεϊ του Ηρακλή

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση από την ΕΟΠΕ για τα κορίτσια του Ηρακλή, που μετέχουν στην Α2 κατηγορία του αθλήματος.

Ηρακλής, Μπάσκετ
Ο Όμιλος του Ηρακλή και το πλήρες πρόγραμμα:
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Σ. Ελπίς
Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Ε.Ο. Σταυρούπολης
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020       

Α.Σ. Ελπίς – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Ο. Καβάλας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Σ. Γαία Δράμας

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Σ. Ελπίς
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020           

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Γαία Δράμας

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Ε.Ο. Σταυρούπολης

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020       

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Γαία Δράμας

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Γ.Σ.Γ. Νίκη – A.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020           

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Γαία Δράμας

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020           

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Α.Σ. Ελπίς – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Ο. Καβάλας – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Σ. Γαία Δράμας

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021       

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Καβάλας
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Σ. Ελπίς

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021       

Α.Ο. Καβάλας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Ελπίς – Α.Ο. Καβάλας
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας – Γ.Σ.Γ. Νίκη

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021           

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Σ. Ελπίς
Α.Ο. Καβάλας – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021           

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Ο. Καβάλας

Σχετικά Άρθρα

Back to Top