Basket League: Το πρόγραμμα μέχρι την 23η αγωνιστική – Το πρόγραμμα του Ηρακλή

Κυριακή 1 Μαρτίου και τηλεοπτικός ο Ημίθεος με Ιωνικό στο Ιβανώφειο, αμέσως μετά τη διακοπή.

Ηρακλής, Μπάσκετ

Αναλυτικά, το συνολικό πρόγραμμα ως την 23η αγωνιστική:

EKO BASKET LEAGUE

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ Sports live
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-2-2020
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΟΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΑΡΗΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΑΕΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
ΟΑΚΑ 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΡΙΣΑ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-3-2020
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA ΕΡΤ Sports live
EKO BASKET LEAGUE

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
PAOK SPORTS ARENA 17:30 ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS ΕΡΤ Sports live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:30 ΑΡΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 ΛΑΡΙΣΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ 15:30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
EKO BASKET LEAGUE

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΑΡΗΣ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ- ΛΑΡΙΣΑ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΟΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-3-2020
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
EKO BASKET LEAGUE

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:45 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΗΡΑΚΛΗΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΚ ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-3-2020
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:45 ΑΡΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS ΕΡΤ 3
OAKA 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COSMOTE SPORT 4HD live
EKO BASKET LEAGUE

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS- ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
ΙΒΑΝΩΦΕ

 

ΙΟ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΡΙΣΑ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΑΡΗΣ ΕΡΤ Sports live
ΟΑΚΑ 19:00 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT 4HD live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-3-2020
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live

 

Σχετικά Άρθρα

Δυνατά φιλικά για τον Ευρωπαίο Ηρακλή! – Αρχίζει η προετοιμασία

Μπάσκετ

Back to Top