LIVE: Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης 1-1 (τελικό)

Η φιλική αναμέτρηση του Καυτανζογλείου σε πραγματικό χρόνο καταγραφής της εξέλιξής της.

Η BlueArena θα σας μεταφέρει στο Καυτανζόγλειο, καταγράφοντας την εξέλιξη του φιλικού αγώνα μεταξύ Ηρακλή και Απόλλωνα Σμύρνης.

Μείνετε μαζί μας…

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ: 1-1. Πιο ισορροπημένο το δεύτερο ημίχρονο, με τον Απόλλωνα να ισοφαρίζει με μακρινό σουτ του Μάντζιου και τον Ηρακλή να ρίχνει επίπεδα απόδοσης, αγωνιζόμενος με διαφορετική ενδεκάδα.

85΄ Από μία κάρτα σε Κανακούδη και Τριάδη, που διαπληκτίστηκαν.

61΄ Μετά από λάθος των παικτών του Ηρακλή, ο Μάντζιος με μακρινό ψηλοκρεμαστό σουτ κάνει το 1-1.

@ Με πολλές αλλαγές στο δεύτερο μέρος ο Ηρακλής.

46΄ Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: 1-0. Ο Ηρακλής αιφνιδίασε τους φιλοξενούμενους με το γκολ στα πρώτα δευτερόλεπτα, αλλά ήταν καλύτερος σχεδόν σε όλη τη διάρκεια του πρώτου μέρους, είχε την κατοχή της μπάλας και την πρωτοβουλία των κινήσεων και μόνο στα τελευταία λεπτά γνώρισε πίεση.

45΄+1΄ Δυνατό σουτ του Ζοάο Πέδροι, εκπληκτική απόκρουση του Αμπάρη.

39΄ Ο Ντούνης στη σέντρα – σουτ, ο Βάσιτς επεμβαίνει.

34΄ Ο Κουτρομάνος αποχωρεί και στη θέση του περνά ως δεξιός μπακ ο Γιαννίτσης.

33΄ Εκτέλεση φάουλ από τον Κλέιτον, επενέβη ο Βάσιτς.

31΄ Τελευταία στιγμή δεν βρίσκει τη μπάλα από επίκαιρη θέση ο Ντούνης.

20΄ Ο Κλέιτον δοκίμασε το πόδι του, ο Βάσιτς μπλόκαρε.

6΄ Απευθείας εκτέλεση φάουλ από Χιντζίδη, δύσκολα ο Βάσιτς.

1΄ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ: Ο Κλέιτον εκμεταλλεύεται ολιγωρία των αντιπάλων, κλέβει τη μπάλα και πλασάρει, κάνοντας από το πρώτο λεπτό το 1-0.