Τα αποτελέσματα του Διασυλλογικού Παμπαίδων-Παγκορασίδων

Ολοκληρώθηκε το Σάββατο (17/05) το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παμπαίδων-Παγκορασίδων, στο Καυτανζόγλειο Στάδιο.

Άλλα αθλήματα

Οι αθλητές του Ηρακλή σημείωσαν πολύ καλές επιδόσεις και ο “Ημίθεος” πήρε τη δεύτερη θέση (στο σύνολο) στους παμπαίδες και την όγδοη στις παγκορασίδες (τρίτη θέση στο σύνολο και των δύο κατηγοριών).

Τα αποτελέσματα των αθλητών του Ηρακλή:

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

80μ.

1.ΜΠΙΣΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5.ΔΕΛΛΙΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

28.ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

300μ.

1.ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ

1.000μ

1.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ      ΟΡΕΣΤΗΣ

14.ΤΣΟΛΑΚΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μήκος

8.ΦΟΡΟΓΛΟΥ          ΙΩΑΝΝΗΣ

Ύψος

2.ΦΟΡΟΓΛΟΥ          ΙΩΑΝΝΗΣ

Επί Κοντώ

2.ΠΑΥΛΙΔΗΣ            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σφαίρα

5.ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Σφύρα

1.ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4Χ80

1.ΗΡΑΚΛΗΣ (ΒΑΔΙΑΚΑΣ Α.-ΔΕΛΛΙΟΣ Π.-ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ Κ.-ΜΠΙΣΚΑΣ Δ)

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α΄                    

1.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004               64

2.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                    57

3.ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.                       40

4.ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ                      34

5.ΑΣ ΠΑΟΚ               30

6.ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ             26

7.ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ              25

8.ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ                  21

9.ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ             16

10.ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ                 13

-.ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ             13

12.ΑΣ ΑΡΗΣ             9

-.ΑΣ ΡΗΓΑΣ              9

-.ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ                 9

15.ΓΣ “Η ΣΙΘΩΝΙΑ” ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ             7

16.ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ                6

-.ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ                 6

18.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                      5

19.ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ “ΑΔΩΝΙΣ”                       2

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

80μ.

8.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ   ΟΛΓΑ

9.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ       ΚΛΕΙΩ

29.ΤΣΙΝΤΖΟΥ           ΝΕΦΕΛΗ-ΣΜΑΡΩ

30.ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ    ΑΘΗΝΑ

-.ΓΚΛΕΖΑΚΗ            ΕΛΙΣΑΒΕΤ

52.ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ        ΕΛΕΝΗ

61.ΑΝΕΤΟΥΔΗ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

150μ

16        ΠΕΛΤΕΚΗ     ΜΑΡΙΑ

300μ.

1.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ            ΚΥΡΙΑΚΗ

300μ. εμπόδια

4.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Μήκος

7.ΠΕΛΤΕΚΗ  ΜΑΡΙΑ

12.ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ύψος

5.ΜΠΟΣΜΑΛΗ         ΕΥΔΟΚΙΑ

Επί Κοντώ

5.ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ

6.ΜΑΝΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ

Σφαίρα

20. ΛΑΘΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

Σφύρα

9.ΛΑΘΗΡΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ

4Χ80

4.ΗΡΑΚΛΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α΄                        

1.ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ              78

2.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004               53

3.ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ                  50

4.ΑΣ ΠΑΟΚ               49

5.ΑΣ ΑΡΗΣ                43

6.ΑΣ ΡΗΓΑΣ             40

7.ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ                   38

8.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                    32

-.ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ                   32

10.ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ                    28

-.”ΒΕΡΓΙΝΑ”              28

12.ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ                    22

13.ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ                      18

14.ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.                     12

-.ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ              12

16.ΓΣ “Η ΣΙΘΩΝΙΑ” ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ             9

17.ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ              4

18.ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ “ΑΔΩΝΙΣ”                       3

-.ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ              3

20.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                      2

21.ΑΣ ΜΑΣ ΤΡΩΑΣ              1

-.ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ                   1

Back to Top