Αποτελέσματα Διασυλλογικής Ημερίδας Κολύμβησης

Άκρως ικανοποιητικά για τον Ηρακλή ήταν τα αποτελέσματα της διασυλλογικής ημερίδας κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε στο Εθνικό κολυμβητήριο. Οι προπονητές του τμήματος είδαν τους αθλητές του …

Άλλα αθλήματα

Άκρως ικανοποιητικά για τον Ηρακλή ήταν τα αποτελέσματα της διασυλλογικής ημερίδας κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε στο Εθνικό κολυμβητήριο. Οι προπονητές του τμήματος είδαν τους αθλητές του συλλόγου να κατακτούν ξανά υψηλές θέσεις στα αγωνίσματά τους, παρά τα προβλήματα που αντιμετώπιζαν με τις προπονήσεις λόγω των κλειστών κολυμβητηρίων στην Θεσσαλονίκη.

Η ημερίδα του Εθνικού αποτέλεσε μιας πρώτης τάξης ευκαιρία για τους αθλητές να “ξεμουδιάσουν” και να δοκιμάσουν τους εαυτούς τους πριν τα Αλεξάνδρεια που θα πραγματοποιηθούν τον Δεκέμβριο

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων:

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

3             114400  ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     04:12.55

19           135381  ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ              1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      04:59.69

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

9             131675  ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      02:33.13

11           139344  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      02:43.41

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

3             123826  ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    01:18.16

14           139354  ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      01:30.50

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

3             121450  ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:30.63

23           139345  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      00:39.23

26           135610  ΦΙΔΑΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      00:41.88

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

5             110203  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         1991      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΓΥΝ.       01:01.13

11           125217  ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ   1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    01:03.64

16           139446  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ     1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      01:04.60


100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

2             117629  ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:54.70

12           128981  ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ      1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      00:58.89

44           139346  ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:12.47

48           139570  ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:13.43

51           139345  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:14.20

54           143938  ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:16.22

63           139445  ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:21.23

100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

1             121450  ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     01:00.30

3             118130  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     01:02.75

5             128973  ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      01:03.90

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

1             118130  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:28.16

4             133540  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      00:30.32

11           139343  ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      00:36.86

12           135381  ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ              1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      00:38.11

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

4             122406  ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ           1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    10:17.25

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

12           122406  ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ           1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    05:00.06

19           139354  ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      05:20.24

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

4             117629  ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:27.61

13           131675  ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      00:30.24

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

4             121450  ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     01:07.45

13           128973  ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      01:11.36

30           139345  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:28.64

31           139570  ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:29.03

35           135610  ΦΙΔΑΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      01:32.84

39           143938  ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:36.91

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

1             114400  ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     01:57.96

12           128925  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      02:06.67

30           135381  ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ              1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      02:22.35

32           139344  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      02:25.61

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

6             110203  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         1991      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΓΥΝ.       00:28.17

7             139446  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ     1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      00:29.05

43           143368  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      00:34.79


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

4             133540  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      02:27.28

6             128925  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      02:30.01

8             139349  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ              1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      02:45.26


100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

1             123826  ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    01:10.60

4             125217  ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ   1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    01:13.23


200m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

5             135201  ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ      1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      02:35.33

10           139343  ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      02:45.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

24           139446  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ     1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      01:17.00

37           143368  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      01:24.06

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

4             128925  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      01:02.90

8             131675  ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      01:06.11

15           139344  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:15.91

17           135201  ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ      1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      01:19.17


200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

20           139570  ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      03:08.50

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

6             123826  ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    00:36.70

9             122406  ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ           1995      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΝΕΑΝ    00:39.07


50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

5             117629  ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:25.40

8             128973  ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      00:25.97

11           128981  ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ      1996      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      00:27.10

38           139346  ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      00:32.04

48           143938  ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      00:33.55

57           139445  ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      00:37.13


200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

2             110203  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         1991      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΓΥΝ.       02:12.22

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

2             114400  ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              1992      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     04:46.64

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

12           139354  ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      02:53.22

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

2             118130  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ        1993      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΑΝΔΡ     00:59.66

4             133540  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  1997      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΑΙΔ      01:04.91

13           139349  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ              1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:13.46

16           135201  ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ      1998      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Α      01:15.37

18           139343  ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΠ-Β      01:17.60

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)

19           143368  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ           1999      ΗΡΑΚΛΗΣ             ΠΚ-Β      00:39.39

Back to Top