Η κυανόλευκη ατζέντα του Σαββατοκύριακου (19/2 – 20/2)

Όπως κάθε Παρασκευή, έτσι και σήμερα, η BLUEARENA σας παρουσιάζει όλα τα παιχνίδια που θα δώσουν τα τμήματα του Ηρακλή κατά τη διάρκεια …

Επικαιρότητα

Όπως κάθε Παρασκευή, έτσι και σήμερα, η BLUEARENA σας παρουσιάζει όλα τα παιχνίδια που θα δώσουν τα τμήματα του Ηρακλή κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/02/2011

9:30 (Γήπεδο: Μάττα 3 Ραιδεστός) Αστέρας Ραιδεστού-Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Παίδων)

11:00 (Γήπεδο: Μάττα 5 Ραιδεστός) Μπέμπηδες – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Προπαίδων)

12:00 (Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Νέων)

12:30 (Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2) Άρης – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Παίδων) 

12:30 (Γήπεδο: Μάττα 2 Ραιδεστός) Ηρακλής-Αχιλλέας Τριανδρίας (Ποδόσφαιρο Νέων)

13:00 (Γήπεδο: Ιβανώφειο) Ηρακλής 2-ΧΑΝΘ (Μπάσκετ Παμπαίδων)

13:30 (Γήπεδο: Εθνικό Στάδιο Βόλου) Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Κ20)

14:30 (Γήπεδο: Ποσειδώνιο) Ηρακλής-Ολυμπιακός (Αγώνας πρωταθλήματος πόλο Γυναικών)

17:00 (Γήπεδο: Κλεάνθους): Βίκτωρ-Ηρακλής 1 (Μπάσκετ Παμπαίδων)

17:00 (Γήπεδο: Μίκρας) Ηρακλής-ΕΑ Πατρών (Βόλεϊ Α1 Ανδρών)

17:00 (Γήπεδο: Βενετόκλειο Κλειστό Γυμναστήριο Ρόδου) Κολοσσός ΒΑΠ-Ηρακλής (Μπάσκετ Α1)

18:00 (Γήπεδο: Ευόσμου ΔΑΚ) Αίας Ευόσμου ΑΠΣ -Ηρακλής (Μπάσκετ κορασίδων) 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/02/2011

9:00 (Γήπεδο: Ιβανώφειο) Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας (Μπάσκετ μίνι κοριτσιών)

10:00 (Γήπεδο: Ιβανώφειο) Ηρακλής 2-ΑΕ Πυλαίας (Μπάσκετ μίνι αγοριών)

11:30 (Γήπεδο: Mundialito Σ.Κωφίδης) Ηρακλής-Αστέρας Πυλαίας Σ.Κωφίδης (Ποδόσφαιρο Μπαμπίνι)

11:30 (Γήπεδο: Sport Center) Μπέμπηδες 2002-Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Προτζούνιορ)

12:00 (Γήπεδο: Εγκαταστάσεις ΠΑΕ Ηρακλής Μίκρα) Ηρακλής-Πανσερραϊκός (Ποδόσφαιρο Κ17)

12:30 (Γήπεδο: Βασ.Χατζηπαναγή) Ηρακλής- Άρης 2000 (Ποδόσφαιρο Τζούνιορ)

13:30 (Γήπεδο: Κολυμβητήριο Βόλου) ΟΥΚ Βόλου- Ηρακλής (Α2 Πόλο Ανδρών)

13:30 (Γήπεδο: Κλ. Βικελίδης) Άρης-Ηρακλής (Βόλεϊ Παμπαίδων)

15:00 (Γήπεδο: Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Σούπερλιγκα)

15:30 (Γήπεδο: Επανομής) Αριστοτέλης Επαν.-Ηρακλής (Μπάσκετ Παίδων)

15:30 (Γήπεδο: Τριανδρίας) Αχιλλέας Τρ.-Ηρακλής 1 (Μπάσκετ μίνι αγοριών)

20:00 (Γήπεδο: Σπίτι του χάντμπολ, Μίκρα) Ηρακλής-Άρης (Χάντμπολ Ανδρών)

Σχετικά Άρθρα

Back to Top