Καλό ξεκίνημα για τους μικρούς ξιφομάχους

Θετικό ήταν το ξεκίνημα των μικρών ξιφομάχων του Ηρακλή στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ξιφασκίας Παμπαίδων-Παγκορασίδων. Ο Ηρακλής συμμετείχε στους αγώνες με επτά αθλητές, από τους οποίους την …

Άλλα αθλήματα

Θετικό ήταν το ξεκίνημα των μικρών ξιφομάχων του Ηρακλή στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ξιφασκίας Παμπαίδων-Παγκορασίδων.

Ο Ηρακλής συμμετείχε στους αγώνες με επτά αθλητές, από τους οποίους την υψηλότερη θέση κατέκτησε η Μπαρτζοπούλου Ελένη. Αναλυτικά στην κατηγορία των Παγκορασίδων η Ελένη Μπουρτζοπούλου κατετάγη όγδοη, ενώ η Καυκουλά Ευαγγελία ήρθε 26η και η Γκράτζιου Ιωάννα 34η.

Στην κατηγορία Παμπαίδων την υψηλότερη θέση κατέκτησε ο Πινακάς Τίτος που ήρθε 18ος, 23ος κατετάγη ο Κουμίδης Άρης και 25ος ο Γκράσσος Γιώργος. Τέλος ο Κανδυλάκης Χαράλαμπος κατέκτησε την 37η θέση.