Η κυανόλευκη ατζέντα του τριημέρου (22/1-24/1)

Η BLUEARENA σας παρουσιάζει το πρόγραμμα των αγώνων που δίνουν όλα τα τμήματα του συλλόγου, από το Σάββατο (22/1) μέχρι και την Δευτέρα (24/1). Στην Λαμία …

Επικαιρότητα

Η BLUEARENA σας παρουσιάζει το πρόγραμμα των αγώνων που δίνουν όλα τα τμήματα του συλλόγου, από το Σάββατο (22/1) μέχρι και την Δευτέρα (24/1).

Στην Λαμία δοκιμάζονται οι ομάδες μπάσκετ και βόλεϊ το Σάββατο, στην Καβάλα αγωνίζεται η ποδοσφαιρική ομάδα την Κυριακή.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2011

10:30 (Γήπεδο: Χορτατζήδων) ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Νέων)

10:30 (Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου) Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Παίδων)

10:30 (Γήπεδο: Μάττα 4 (Ραιδεστού)) Θερμαϊκός Θέρμης – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Προπαίδων)

12:00 (Γήπεδο: Χορτατζήδων) Ερμής Δήμου Θέρμης- Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Παίδων)

12:30 (Γήπεδο: Μάττα 2 Ραιδεστού) Ηρακλής- ΠΑΟΚ 1996 (Ποδόσφαιρο Νέων)

13:00 (Γήπεδο: Δημοτικό Γήπεδο Χαλκερού) Καβάλα – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Κ20)

13:00 (Γήπεδο: Κολυμβητήριο Αργοστολίου) ΝΟ Αργοστολίου-Ηρακλής (Α2 Πόλο ανδρών)

15:30 (Γήπεδο: Κατσάνειο) Ηρακλής-Ελπίς (Προημιτελικοί αγώνες βόλεϊ κορασίδων)

15:30 (Γήπεδο: Παλαιό ΧΑΝΘ) ΧΑΝΘ-Ηρακλής (Βόλεϊ παίδων)

16:00 (Γήπεδο: Zaragoza Espana) Uralochka Zlatoust- Ηρακλής (Len Trophy waterpolo Γυναικών)

16:00 (Γήπεδο: Χαλκιοπούλειο Δημοτικό Γυμναστήριο Λαμίας) Πανελλήνιος-Ηρακλής (Μπάσκετ: Α1 Ανδρών)

17:00 (Γήπεδο: βοηθητικό προπονητήριο του Ιβανώφειου Γυμναστήριου) Τουρνουά Τζούντο Τζούνιορ Παίδων Β’- Κορασίδων Β’

18:00 (Γήπεδο: Γήπεδο ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ) Αμύντας Αμύνταιου-Ηρακλής (Αγώνας χάντμπολ) 

20:00 (Γήπεδο: Κλειστό Λαμίας) Λαμία-Ηρακλής (Βόλεϊ Α1 Ανδρών)

20:00 (Γήπεδο: Paok Sports Arena) ΠΑΟΚ – Ηρακλής (Μπάσκετ παίδων)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2011

09:00 ( Γήπεδο : Zaragoza Espana) Ceblescom EWZ Saragoza – Ηρακλής (Len Trophy waterpolo Γυναικών)

11:30 (Γήπεδο: ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ – Σ.ΚΩΦΊΔΗ) ΠΑΟΚ 2 – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Μπαμπίνι)

12:30 (Γήπεδο: Εγκαταστάσεις ΠΑΕ Ηρακλής (Μίκρα) Ηρακλής – Ξάνθη (Ποδόσφαιρο Κ17)

15:00 (Γήπεδο: ΣΤΑΔΙΟ ‘ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ’) Καβάλα-Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Σούπερλιγκα)

20:00 (Γήπεδο: PAOK Sports Arena) ΠΑΟΚ-Ηρακλής (Μπάσκετ κορασίδων)

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/1/2011

19:00 (Γήπεδο: Κατσάνειο) Ηρακλής-Παναθηναϊκός (Βόλεϊ Α1 Γυναικών)

21:00 (Γήπεδο: Ανατόλια) Ανατόλια-Ηρακλής (Βόλεϊ νεανίδων)

21:30 (Γήπεδο: ΔΑΚ Καλαμαριάς) Ηρακλής- Αίας Ευόσμου (Final Four Βόλεϊ Εφήβων)

Σχετικά Άρθρα

Back to Top