Η κυανόλευκη ατζέντα του Σαββατοκύριακου (8/1-9/1)

Επιστροφή στη δράση για τα ομαδικά αθλήματα των κυανόλευκων, μετά τη διακοπή λόγω των εορτών. Με εξαίρεση το βόλεϊ ανδρών, υπάρχει δραστηριότητα σε όλα τα τμήματα …

Επικαιρότητα

Επιστροφή στη δράση για τα ομαδικά αθλήματα των κυανόλευκων, μετά τη διακοπή λόγω των εορτών.

Με εξαίρεση το βόλεϊ ανδρών, υπάρχει δραστηριότητα σε όλα τα τμήματα του συλλόγου.

Η BLUEARENA σας παρουσιάζει την κυανόλευκη ατζέντα του Σαββατοκύριακου, με την ευχή ότι τα αποτελέσματα θα είναι ικανοποιητικά…

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2011

9:00 (Γήπεδο: Χορτατζήδες) Ηρακλής-Ιωάννης Παπάφης (Ποδόσφαιρο Νέων)

9:00 (Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου) Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Νέων)

10:30 (Γήπεδο: Χορτατζήδες) Ηρακλής- Θερμαϊκός Θέρμης (Ποδόσφαιρο Παίδων)

12:00 (Γήπεδο: Χορτατζήδες) Ηρακλής-Αναγέννηση Γιαννιτσών (Ποδόσφαιρο Παίδων)

13:00 (Γήπεδο: Χορτατζήδες) Ηρακλής-ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 1 (Ποδόσφαιρο Προπαίδων)

13:30 (Γήπεδο: Εγκαταστάσεις ΠΑΕ Ηρακλής Μίκρα) Ηρακλής-Ατρόμητος (Ποδόσφαιρο Κ20)

17:30 (Γήπεδο: Κατσάνειο) Ηρακλής-Πειραματικό (Βόλεϊ γυναικών Α1)

18:00 (Γήπεδο: ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ) ΓΑΣ Αναγέννηση Άρτας- Ηρακλής (Αγώνας πρωταθλήματος χάντμπολ)

21:00 (Γήπεδο: Αθήνα) Εθνικός ΟΦΠΦ-Ηρακλής (Αγώνας πρωταθλήματος πόλο γυναικών)

16:30 (Γήπεδο: Κλεάνθους) Βίκτωρ-Γαλάζιοι (Μπάσκετ Εφήβων)

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2011

12:30 (Γήπεδο: Β.Χατζηπαναγή) Αχιλλέας Τριανδρίας 2000 – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Τζούνιορ)

12:30 (Γήπεδο: Football Sport Center) Ηρακλής – Μπέμπηδες 2002 (1) (Ποδόσφαιρο Προτζούνιορ)

13:00 (Γήπεδο: “Κουκολίτσιος – Μουσιάρης”) Λάρισα-Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Κ17)

14:30 (Γήπεδο: Ποσειδώνιο) Ηρακλής-ΟΥΚ Βόλου (Α2 Πόλο ανδρών)

15:00 (Γήπεδο: Καυτατζόγλειο) Ηρακλής-Ατρόμητος (Ποδόσφαιρο Σούπερλιγκα)

15:00 (Γήπεδο: Ανατόλια) Ανατόλια-Γαλάζιοι (Μπάσκετ παίδων)

16:30 (Γήπεδο: Ιβανώφειο) Ηρακλής- Ερμής Λαγκαδά ΕΜΣ (Μπάσκετ παίδων)

17:00 (Γήπεδο: Κ.Δ. Γ. Νέας Σμύρνης) Πανιώνιος- Ηρακλής (Μπάσκετ Α1 Ανδρών)

20:30 (Γήπεδο: Κλεάνθους) ΜΕΑΣ Φάληρο-Γαλάζιοι (Μπάσκετ Ανδρών)

Σχετικά Άρθρα

Back to Top