Η κυανόλευκη ατζέντα του τριημέρου (27-29/11)

Η BLUEARENA σας παρουσιάζει την κυανόλευκη ατζέντα του τριημέρου που ακολουθεί, στην οποία περιλαμβάνονται όλες οι αναμετρήσεις των τμημάτων του συλλόγου, επαγγελματικών και ερασιτεχνικών… ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2010 09:00 …

Επικαιρότητα

Η BLUEARENA σας παρουσιάζει την κυανόλευκη ατζέντα του τριημέρου που ακολουθεί, στην οποία περιλαμβάνονται όλες οι αναμετρήσεις των τμημάτων του συλλόγου, επαγγελματικών και ερασιτεχνικών…

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2010

09:00 (Γήπεδο: Χορτατζήδων) Ηρακλής- Απόλλων Καλαμαριάς (Ποδόσφαιρο Νέων)

10:00 (Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) Άρης 98 (1) –Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Προπαίδων)

10:30 (Γήπεδο: Χορτατζήδων) Ηρακλής 2 – Αετός Βασιλικών (Ποδόσφαιρο Παίδων)

11:30 (Γήπεδο: ‘Απήλιον’ Προπονητικό Κέντρο Πανιωνίου) Πανιώνιος – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Κ20)

12:00 (Γήπεδο: Αγίας Τριάδας) ΠΑΟΝ Επιβατών – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Παίδων)

12:00(Γήπεδο: Χορτατζήδων) Χαρίλαος Επαμεινώνδας- Ηρακλής 2 (Ποδόσφαιρο Νέων)

17:00 (Γήπεδο: ΑΑΜΘ) Άρης – Ηρακλής (Μπάσκετ εφήβων)

17:30 (Γήπεδο: Αγ. Αθανάσιος) Ηρακλής Γέφυρας – Ηρακλής (Βόλεϊ Παίδων)

19:00 (Γήπεδο: Μίκρας) Ηρακλής- Άρης (Βόλεϊ Α1 Ανδρών)

21:30 (Γήπεδο: ΜΕΝΤ) ΜΕΝΤ-Ηρακλής (Μπάσκετ Κορασίδων)

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2010

11:30 (Γήπεδο: Football Sport Center) Ηρακλής- ΠΑΟΚ 2002 (Ποδόσφαιρο Προτζούνιορ)

11:30 (Γήπεδο: ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ – ΚΩΦΊΔΗΣ) ΑΕ Κρήνης – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Μπαμπίνι)

12:00 (Γήπεδο: Εγκαταστάσεις ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ (Μίκρα)) Ηρακλής – ΠΑΟΚ (Ποδόσφαιρο Κ17)

13:00 (Γήπεδο: ΒΑΣ. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ) Άρης 2001 (1) –Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Τζούνιορ)

15:00 ( Γήπεδο:ΧΑΝΘ) ΧΑΝΘ- Ηρακλής (Μπάσκετ Παίδων)

15:00 (Γήπεδο: Νέας Σμύρνης) Πανιώνιος – Ηρακλής (Ποδόσφαιρο Σούπερλιγκα)

17:00 (Γήπεδο: ΔΑΚ Καλαμίτσας) Ε.Κ. Καβάλας-Ηρακλής (Μπάσκετ Α1)

18:00 (Γήπεδο: Μίκρας) Ηρακλής – Κένταυρος (Χάντμπολ)

18:00 (Γήπεδο: Κατσάνειο) Ηρακλής- ΑΣ Ελπίς (Βόλεϊ εφήβων)

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/11/2010

19:30 (Γήπεδο: Κατσάνειο) Ηρακλής- ΑΕΚ (Βόλεϊ Α1 Γυναικών)

21:30 (Γήπεδο: ΠΑΟΚ) ΠΑΟΚ – Ηρακλής (Μπάσκετ Νεάνιδες)

Σχετικά Άρθρα

Back to Top