Κολύμβηση: Στόχος πλέον το Grand Prix Θεσσαλονίκης

Ολοκληρώθηκαν οι προκριματικοί αγώνες Grand Prix σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, με τους αθλητές του Ηρακλή να σημειώνουν μερικούς από τους καλύτερους χρόνους και να εξασφαλίζουν …

Άλλα αθλήματα

Ολοκληρώθηκαν οι προκριματικοί αγώνες Grand Prix σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, με τους αθλητές του Ηρακλή να σημειώνουν μερικούς από τους καλύτερους χρόνους και να εξασφαλίζουν στην πρόκρισή τους στους αγώνες Grand Prix που θα πραγματοποιηθούν στο προσεχές διάστημα. Πρώτος στόχος των κυανόλευκων κολυμβητών αποτελεί το Grand Prix Aλεξάνδρεια που θα πραγματοποιηθεί στις 4-5 Δεκεμβρίου. Αναλυτικά η λίστα των αθλητών που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση, όπως δημοσιεύθηκε στην ιστοσελίδα του Ερασιτέχνη :

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ

ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

200m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ

ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΖΟΓΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ

ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΖΩΗ

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

200m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ

100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (25)

ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Back to Top