Κολύμβηση: Με το δεξί στα Αλεξάνδρεια Junior

Διακρίσεις και μετάλλια κατέκτησαν οι μικροί κολυμβητές του Ηρακλή στα Αλεξάνδρεια Junior 2010, που πραγματοποιήθηκαν στο Σαββατοκύριακο 30-31 Οκτωβρίου στην Θεσσαλονίκη. Στους αγώνες έλαβαν μέρος …

Άλλα αθλήματα

Διακρίσεις και μετάλλια κατέκτησαν οι μικροί κολυμβητές του Ηρακλή στα Αλεξάνδρεια Junior 2010, που πραγματοποιήθηκαν στο Σαββατοκύριακο 30-31 Οκτωβρίου στην Θεσσαλονίκη. Στους αγώνες έλαβαν μέρος αθλητές 10 έως 12 ετών με την αποστολή του Ηρακλή να εκπροσωπεί τον σύλλογο σχεδόν σε όλες τις κατηγορίες. Πρώτη θέση κατέκτησε ο Αντωνιάδης Στέφανος στα 50μ ύπτιο, η Αποστόλου Γεωργία στα 100μ πρόσθιο και στα 200μ μικτή ατομική, Ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών του Ηρακλή ανά κατηγορία:

50μ πεταλούδα κορίτσια 11 ετών

4η Σαχίνη Αναστασία-Μαρία 00.42.67

8η Πολίτου Αναστασία 00.45.83

50μ πεταλούδα αγόρια 12 ετών

2ος Πολυχρονιάδης Άγγελος 00.39.91

4ος Σωτηρίου Αλέξανδρος 00.41.18

7ος Καραμάνης Αναστάσιος 00.42.89

10ς Τριανταφυλλίδης Παναγιώτης 00.47.19

50μ. πρόσθιο κορίτσια 11 ετών

16η Τζαντζαρά Βασιλική 00.57.57

24η Πάλλα Σοφία 01.02.32

50μ πρόσθιο κορίτσια 12 ετών

29η Καλαμούκα Καλλιόπη 00.58.86

50μ πρόσθιο αγόρια 10 ετών

6ος Τζανίδης Παναγιώτης 00.52.77

18ος Γαιρός Αριστείδης 01.02.79

21ος Κουρατζινός Εμμανουήλ 01.06.15

50μ πρόσθιο αγόρια 11 ετών

14ος Κωνσταντίνου Παναγιώτης 00.55.01

19ος Κατρούπκος Θωμάς 00.57.18

27ος Κυριακίδης Γεώργιος 01.01.41

50μ πρόσθιο αγόρια 12 ετών

15ος Γρηγοριάδης Ευριπίδης-Γεώργιος 00.51.89

23ος Τζανίδης Χαράλαμπος 01.01.30

25ος Γκαρίπης Κυριάκος 01.06.75

200μ ελεύθερο κορίτσια 11 ετών

6η Λάμπρου Κυριακή 03.04.61

10η Κορώνα Άννα-Μαρία 03.12.69

200μ Ελεύθερο κορίτσια 12 ετών

4η Ραυτοπούλου Φιλιώ 02.37.41

8η Καναροπούλου Κατερίνα 02.50.12

200μ ελεύθερο αγόρια 10 ετών

4ος Μαμεντλί Τεϊμούρ 03.23.13

200μ ελεύθερο αγόρια 11 ετών

5ος Καλάτζε Λεωνίδας 03.02.17

200μ ελεύθερο αγόρια 12 ετών

6ος Μπόζας Χρυσόστομος 02.52.84

10ος Λιμαράκης Νικόλαος 03.00.18

15ος Τσεμπερδλίδης Θεόδωρος 03.06.16

100μ ύπτιο κορίτσια 11 ετών

9η Κιτσούλη Πηνελόπη 01.39.09

14η Κιρτσίδου Ευανθία 01.53.16

18η Χαλβατζή Χρυσούλα 02.09.32

100μ ύπτιο κορίτσια 12 ετών

9η Ιωαννίδου Μαρία-Ελένη 01.29.43

14η Πανισκάκη Στυλιανή 01.38.09

100μ ύπτιο αγόρια 12 ετών

2ος Αντωνιάδης Στέφανος 01.25.90

16ος Μανελίδης Δημήτριος 01.41.20

22ος Τσαβδάρης Ευθύμιος 02.09.18

50μ ελεύθερο αγόρια 10 ετών

20ος Γερασόπουλος Αθανάσιος 00.49.08

24ος Γαιρός Αριστείδης 00.52.95

29ος Κουρατζινός Εμμανουήλ 00.59.44

50μ ελεύθερο αγόρια 11 ετών

11ος Κωνσταντίνου Παναγιώτης 00.38.24

40ος Φώτιος Ευθύμιος 00.48.76

50μ ελεύθερο αγόρια 12 ετών

4ος Καραμάνης Αναστάσιος 00.34.47

19ος Μανελίδης Δημήτριος 00.39.51

30ος Γρηγοριάδης Ευριπίδης-Γεώργιος 00.43.08

31ος Τσεμπερλίδης Θεόδωρος 00.43.74

50μ ελεύθερο κορίτσια 11 ετών

9η Πολίτου Αναστασία 00.38.62

17η Τζαντζαρά Βασιλική 00.42.20

30η Χαλβατζή Χρυσούλα 00.48.93

35η Τσιρογιάννη Βασιλική 00.52.87

50μ ελεύθερο κορίτσια 12 ετών

20η Καλαμούκα Καλλιόπη 00.38.61

50μ ύπτιο αγόρια 11 ετών

6ος Καρατρούπκος Θωμάς 00.48.09

50μ ύπτιο αγόρια 12 ετών

1ος Αντωνιάδης Στέφανος 00.38.64

10ος Τζανίδης Χαράλαμπος 00.44.36

15ος Λιμαράκης Νικόλαος 00.47.56

21ος Κουγιούνης Αστέριος 00.55.41

50μ ύπτιο κορίτσια 11 ετών

2η Λάμπρου Κυριακή 00.41.08

11η Κιρτσίδου Ευανθία 00.51.06

20η Καρδερίνη Ελένη-Άννα 01.18.78

50μ ύπτιο κορίτσια 12 ετών

3η Ραυτοπούλου Φιλιώ 00.37.81

14η Ιωαννίδου Μαρία-Ελένη 00.41.95

100μ πεταλούδα αγόρια 11 ετών

6ος Χουζούρης Ματθαίος 01.43.67

9ος Καλάτζε Λεωνίδας 01.50.69

100μ πεταλούδα αγόρια 12 ετών

2ος Πολυχρονιάδης Άγγελος 01.31.40

100μ πρόσθιο αγόρια 10 ετών

6ος Μαμεντλί Τεϊμούρ 01.55.11

10ος Τζανίδης Παναγιώτης 01.58.21

13ος Πατσινακίδης Βασίλειος 02.20.20

100μ πρόσθιο αγόρια 12 ετών

4ος Σωτηρίου Αλέξανδρος 01.37.70

17ος Τριανταφυλλίδης Παναγιώτης 01.52.03

23ος Τσαβδάρης Ευθύμιος 02.07.09

100μ πρόσθιο κορίτσια 10 ετών

1η Αποστόλου Γεωργία 01.45.57

100μ πρόσθιο κορίτσια 11 ετών

2η Κορώνα Άννα-Μαρία 01.41.44

6η Πελκούδη Κατερίνα 01.45.84

19η Δεμερτζίδου Στυλιανή 02.03.27

22η Ζεντγκινίτζε Μαρί 02.10.30

100μ πρόσθιο κορίτσια 12 ετών

6η Καναροπούλου Κατερίνα 01.38.22

23η Πανισκάκη Στυλιανή 01.58.03

200μ πρόσθιο κορίτσια 11 ετών

3η Πελκούδη Κατερίνα 03.47.41

200μ πρόσθιο κορίτσια 12 ετών

6η Καναροπούλο Κατερίνα 03.27.45

200μ πρόσθιο αγόρια 12 ετών

2ος Μπόζας Χρυσόστομος 03.26.05

5ος Σωτηρίου Αλέξανδρος 03.32.07

16ος Τριανταφυλλίδης Παναγιώτης 03.56.69

100μ ελεύθερο κορίτσια 11 ετών

11η Κιτσούλη Πηνελόπη 01.30.14

15η Δεμερτζίδου Στυλιανή 01.37.59

21η Πάλλα Σοφία 01.53.22

22η Ζεντκγινίτζε Μαρί 01.53.39

100μ ελεύθερο κορίτσια 12 ετών

2η Ραυτοπούλου Φιλιώ 01.12.43

13η Ιωαννίδου Ελένη-Μαρία 01.25.62

100μ ελεύθερο αγόρια 10 ετών

19ος Γερασόπουλος Αθανάσιος 01.52.40

20ς Πατσινακίδης Βασίλειος 01.54.33

100μ ελεύθερο αγόρια 11 ετών

3ος Χουζούρης Ματθαίος 01.20.58

25ος Καραγιαννούδης Νικήτας 01.40.92

100μ ελεύθερο αγόρια 12 ετών

19ος Λιμαράκης Νικόλαος 01.27.16

20ος Τζανίδης Χαράλαμπος 01.27.61

26ος Γκαρίπης Κυριάκος 01.33.04

33ος Κουγιούνης Αστέριος 01.47.70

200μ μικτή ατομική κορίτσια 10 ετών

1η Αποστόλου Γεωργία 03.39.76

200μ μικτή ατομική κορίτσια 12 ετών

13η Πανισκάκη Στυλιανή 03.34.25

200μ μικτή ατομική αγόρια 11 ετών

5ος Αρμουτσής Μάριος 03.34.10

200μ μικτή ατομική αγόρια 12 ετών

2ος Αντωνιάδης Στέφανος 03.08.02

3ος Πολυχρονιάδης Άγγελος 03.11.02

6ος Καραμάνης Αναστάσιος 03.20.46

Back to Top