Με Λαμία στην πρεμιέρα

Την Λαμία στο ΕΓ Μίκρας θα υποδεχτεί ο Ηρακλής στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα (4/10). Αναλυτικά το πρόγραμμα:1η Αγωνιστική   …

Ηρακλής

Την Λαμία στο ΕΓ Μίκρας θα υποδεχτεί ο Ηρακλής στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα (4/10).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική   12η Αγωνιστική
ΑΟ Κηφισιάς – Εθνικός Αλ.
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Απόλλων Καλ. – Παναθηναϊκός
ΕΑ Πατρών Λούξ – Πανελλήνιος
Άρης Μαρμούρης – Επίκουρος ISS
Ηρακλής  – ΓΣ Λαμία

2η Αγωνιστική   13η Αγωνιστική
Ηρακλής  – ΑΟ Κηφισιάς
Εθνικός Αλ. – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ  – Απόλλων Καλ.
Παναθηναϊκός – ΕΑ Πατρών Λούξ
Πανελλήνιος – Άρης Μαρμούρης
ΓΣ Λαμία – Επίκουρος ISS

3η Αγωνιστική   14η Αγωνιστική
Ολυμπιακός – Ηρακλής
Απόλλων Καλ. – Εθνικός Αλ.
ΕΑ Πατρών Λούξ – ΠΑΟΚ
Άρης Μαρμούρης – Παναθηναϊκός
Επίκουρος ISS – Πανελλήνιος
ΑΟ Κηφισιάς – ΓΣ Λαμία

4η Αγωνιστική   15η Αγωνιστική
Ηρακλής –  Απόλλων Καλ.
ΑΟ Κηφισιάς – Ολυμπιακός
Εθνικός Αλ. – ΕΑ Πατρών Λούξ
ΠΑΟΚ  – Άρης Μαρμούρης
Παναθηναϊκός – Επίκουρος ISS
ΓΣ Λαμία – Πανελλήνιος

5η Αγωνιστική   16η Αγωνιστική
ΕΑ Πατρών Λούξ – Ηρακλής

Απόλλων Καλ. – ΑΟ Κηφισιάς
Άρης Μαρμούρης – Εθνικός Αλ.
Επίκουρος ISS – ΠΑΟΚ
Πανελλήνιος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΓΣ Λαμία

6η Αγωνιστική   17η Αγωνιστική
Ηρακλής  – Άρης Μαρμούρης

ΑΟ Κηφισιάς – ΕΑ Πατρών Λούξ
Ολυμπιακός – Απόλλων Καλ.
Εθνικός Αλ. – Επίκουρος ISS
ΠΑΟΚ  – Πανελλήνιος
ΓΣ Λαμία – Παναθηναϊκός

7η Αγωνιστική   18η Αγωνιστική
Επίκουρος ISS – Ηρακλής
Άρης Μαρμούρης – ΑΟ Κηφισιάς
ΕΑ Πατρών Λούξ – Ολυμπιακός
Πανελλήνιος – Εθνικός Αλ.
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Απόλλων Καλ. – ΓΣ Λαμία

8η Αγωνιστική   19η Αγωνιστική
Ηρακλής  – Πανελλήνιος

ΑΟ Κηφισιάς – Επίκουρος ISS
Ολυμπιακός – Άρης Μαρμούρης
Απόλλων Καλ. – ΕΑ Πατρών Λούξ
Εθνικός Αλ. – Παναθηναϊκός
ΓΣ Λαμία – ΠΑΟΚ

9η Αγωνιστική   20η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός – Ηρακλής

Πανελλήνιος – ΑΟ Κηφισιάς
Επίκουρος ISS – Ολυμπιακός
Άρης Μαρμούρης – Απόλλων Καλ.
ΠΑΟΚ  – Εθνικός Αλ.
ΕΑ Πατρών Λούξ – ΓΣ Λαμία

10η Αγωνιστική   21η Αγωνιστική
Ηρακλής  – ΠΑΟΚ

ΑΟ Κηφισιάς – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Πανελλήνιος
Απόλλων Καλ. – Επίκουρος ISS
ΕΑ Πατρών Λούξ – Άρης Μαρμούρης
ΓΣ Λαμία – Εθνικός Αλ.

11η Αγωνιστική   22η Αγωνιστική
Εθνικός Αλ. – Ηρακλής

ΠΑΟΚ  – ΑΟ Κηφισιάς
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Πανελλήνιος – Απόλλων Καλ.
Επίκουρος ISS – ΕΑ Πατρών Λούξ
Άρης Μαρμούρης – ΓΣ Λαμία

Σχετικά Άρθρα

Back to Top