Κολύμβηση: Σάρωσαν οι αθλητές του Ηρακλή

Με πολλά μετάλλια και καλές επιδόσεις για τους κολυμβητές του Ηρακλή έπεσε η αυλαία των Μακεδονικών Αγώνων 2010, που πραγματοποιήθηκαν την Παρασκευή 18 και το …

Άλλα αθλήματα

Με πολλά μετάλλια και καλές επιδόσεις για τους κολυμβητές του Ηρακλή έπεσε η αυλαία των Μακεδονικών Αγώνων 2010, που πραγματοποιήθηκαν την Παρασκευή 18 και το Σάββατο 19 Ιουνίου στο Εθνικό Κολυμβητήριο.

Για ακόμα μια φορά έλαμψαν τα ονόματα του Γιάννη Παντελαντωνάκης, Ανέστη Αραμπατζή αλλά και των μικρότερων αθλητών του Συλλόγου που με τις επιδόσεις τους, έθεσαν ισχυρά θεμέλια για ένα λαμπρό μέλλον στον χώρο της κολύμβησης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

2 124925 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 04:45.60

6 126480 ΖΟΓΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 04:52.85

7 125215 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 05:03.86

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

8 128976 ΜΠΟΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 05:20.76

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

1 131681 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΛΕΝΗ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 05:04.56

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

1 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 04:22.06

2 119426 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 04:24.34

4 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 04:33.34

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

5 123829 ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 04:25.93

14 129702 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 04:44.13

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

1 107782 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:24.35

2 108838 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:25.04

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

3 119426 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:25.87

5 115748 ΤΣΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:26.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

12 120972 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:28.50

19 123921 ΡΩΣΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:30.71

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

6 128981 ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 00:27.80

7 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 00:27.92

12 131686 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΛΟΙΖΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 00:28.33

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

9 131682 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:31.43

11 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:31.82

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)

2 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 00:28.90

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

4 123831 ΠΕΠΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:30.31

6 123789 ΔΡΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:30.97

13 121201 ΜΑΣΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:32.16

14 124226 ΜΑΣΟΥΤΗ ΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:34.92

17 124227 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΓΑΘΗ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:35.74

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

9 128895 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 00:31.15

10 128983 ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ ΧΡΥΣΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 00:32.27

17 128185 ΖΥΓΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 00:35.68

20 128190 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΗΛΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 00:36.23

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

3 118554 ΚΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:23.55

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

2 121569 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:21.19

3 121214 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:32.73

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

4 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:51.90

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

1 124926 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:27.36

5 126041 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:48.22

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

1 120247 ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:03.68

5 121621 ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:09.19

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

2 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:12.37

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

2 125217 ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:10.62

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

9 128975 ΖΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:19.65

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

7 131689 ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΓΚΡΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΑ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:19.13

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

2 109172 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 05:02.86

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

1 118582 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 05:03.80

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

1 121141 ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 04:54.23

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

8 128187 ΔΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 05:53.99

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

5 128980 ΚΑΡΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 05:53.60

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

3 131689 ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΓΚΡΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΑ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 06:03.76

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

1 107663 ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:57.82

2 107760 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 02:10.37

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

1 119426 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:03.26

2 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:03.64

3 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:03.90

7 118442 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:08.10

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

2 123829 ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:04.00

12 120972 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:11.96

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

5 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:12.60

12 131686 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΛΟΙΖΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:18.67

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

2 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:19.94

22 131682 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:35.08

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)

1 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 02:15.79

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

2 124925 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:18.50

3 126480 ΖΟΓΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:18.77

9 125215 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:27.70

10 121201 ΜΑΣΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:29.32

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

21 128976 ΜΠΟΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:34.38

22 128983 ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ ΧΡΥΣΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:37.60

23 128975 ΖΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:38.59

25 128895 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:40.30

28 128190 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΗΛΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:51.23

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

2 131681 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΛΕΝΗ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 02:25.30

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

2 107832 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:09.82

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2 119190 ΚΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 01:11.00

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

2 119939 ΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:13.52

4 123825 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:14.60

5 121850 ΜΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:16.04

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

4 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:18.40

6 128191 ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΛΕΩΝ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:20.56

8 128981 ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:21.37

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

13 131623 ΒΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:34.75

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

1 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:18.48

11 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:26.20

16 127242 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:27.55

17 123792 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:31.92

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

6 128185 ΖΥΓΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:32.21

8 128189 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:34.94

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

1 107782 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:25.58

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

4 115748 ΤΣΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:27.87

5 118554 ΚΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:29.30

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

3 121569 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:29.10

5 121214 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:29.22

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

1 124926 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:29.30

7 123789 ΔΡΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:32.30

12 126041 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:33.94

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

1 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 09:27.64

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

3 125217 ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:32.71

11 123831 ΠΕΠΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:37.16

12 124226 ΜΑΣΟΥΤΗ ΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:43.45

50m ΥΠΤΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:29.16

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

1 120247 ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:29.80

7 121621 ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:31.83

16 123921 ΡΩΣΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:37.06

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

2 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:36.53

6 127242 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:38.39

12 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:39.42

14 123792 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 00:40.85

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

3 107832 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:32.04

4 107760 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:33.69

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2 119190 ΚΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:31.87

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

4 121850 ΜΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:33.38

5 123825 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:33.88

7 119939 ΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:34.13

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

6 128980 ΚΑΡΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:45.11

8 128189 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:51.50

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

2 109172 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 02:14.88

3 107663 ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 02:17.46

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:20.40

3 118582 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:21.27

4 118442 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:26.30

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

2 121141 ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:17.84

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:25.96

5 128191 ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΛΕΩΝ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:39.61

6 128187 ΔΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:41.64

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50)

1 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 01:01.17

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

6 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:04.53

10 123831 ΠΕΠΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:06.59

11 121201 ΜΑΣΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:08.87

15 124226 ΜΑΣΟΥΤΗ ΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:16.48

17 124227 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΓΑΘΗ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:20.26

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

11 128895 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:09.86

12 128976 ΜΠΟΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:10.83

13 128983 ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ ΧΡΥΣΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:10.86

14 128189 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:11.51

17 128190 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΗΛΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:18.01

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

1 107663 ΠΑΝΤΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:54.29

5 108838 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:58.02

6 107832 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:58.27

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

4 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:56.88

5 118582 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:58.15

10 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 00:59.37

17 119190 ΚΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 01:02.23

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

1 121141 ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:55.92

4 123829 ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:57.36

15 120972 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:00.76

26 123921 ΡΩΣΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:08.31

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

5 128981 ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:00.29

13 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:02.75

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

11 131682 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:07.68

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

6 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 03:01.98

11 127242 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 03:10.63

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

5 128185 ΖΥΓΟΥΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 03:12.10

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

2 118442 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 02:37.05

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

4 119939 ΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:37.86

5 123825 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:42.48

6 121850 ΜΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:47.30

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

8 128191 ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΛΕΩΝ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:59.33

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

13 131623 ΒΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 03:19.75

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

1 124926 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:05.24

4 126041 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:11.41

6 123789 ΔΡΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 01:12.75

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

4 128980 ΚΑΡΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 01:14.72

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

3 131689 ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΓΚΡΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΑ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:17.89

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (50)

1 109172 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:56.94

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ (50)

5 118554 ΚΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 01:04.85

6 115748 ΤΣΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒ 01:06.46

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

3 121214 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:04.15

5 121569 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:04.82

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

5 131686 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΛΟΙΖΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:08.50

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

7 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:15.91

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

2 125217 ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 02:32.96

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

7 128975 ΖΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Α 02:50.26

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

1 120247 ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:16.74

9 121621 ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:30.80

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

5 128187 ΔΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:42.89

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

2 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:31.09

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50)

6 126480 ΖΟΓΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 09:59.95

7 124925 ΒΡΑΤΙΔΟΥ ΖΩΗ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 10:01.29

11 125215 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡ-Α 10:22.25

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

1 131681 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΛΕΝΗ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 10:20.50

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50)

6 129702 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 18:31.91

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 18:10.42

Back to Top