Υπάρχει μέλλον στον κυανόλευκο στίβο…

Πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 24 Απριλίου 2010 οι αγώνες του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος ΠΠ-ΠΚ Α’στο Καυτανζόγλειο Στάδιο, όπου ο Ηρακλής κατέλαβε την 1η θέση τόσο στους Παμπαίδες …

Άλλα αθλήματα

Πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 24 Απριλίου 2010 οι αγώνες του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος ΠΠ-ΠΚ Α’στο Καυτανζόγλειο Στάδιο, όπου ο Ηρακλής κατέλαβε την 1η θέση τόσο στους Παμπαίδες όσο και στις Παγκορασίδες με 81 και 89 βαθμούς αντίστοιχα.

Ακολουθούν αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων και οι βαθμολογίες.


ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄


 80Μ.


2ος ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


4ος ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ


5ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ


6ος  ΔΡΙΓΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ


18ος ΣΑΚΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


21ος ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  


150 Μ.


2ος ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


11ος ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


17ος ΜΠΟΥΡΟΥΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ


20ος ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ


22ος ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 


300 Μ.


7ος ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


10ος ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


12ος ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ


1000Μ.


4ος ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


11ος ΜΟΝΑΣ ΣΥΜΕΩΝ


100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ


2ος ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ


5ος ΔΕΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ


ΜΗΚΟΣ


3ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


4ος ΔΕΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ


5ος ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ


ΥΨΟΣ

4ος ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  


ΤΡΙΠΛΟΥΝ


1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  


4Χ80Μ.


1η θέση ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


 4Χ300Μ.


 4η θέση ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’


ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 81


ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 52


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 51


ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 49


ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 38


ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 22


ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 21


ΑΣ ΑΡΗΣ 15


ΠΑΟΚ 15


ΑΣ ΡΗΓΑΣ 15


ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9


ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 8


ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5


ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4


 


ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄


80Μ


 2η ΜΑΔΕΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ


 3η ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


150 Μ.


9η ΣΙΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


12η ΣΙΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 


22η ΚΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  


300 Μ.

2η ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΑΡΕΤΗ 


4η ΕΛΙΑΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ 


600 Μ.


4η ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ   


1000μ


6ηΤΕΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


10η ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 


80 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ


1η ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 


2η ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


4η ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΜΗΚΟΣ

1η ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4η ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 


6η ΖΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 


8η ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 


9η ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 


11η ΜΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 


18η ΚΑΝΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  


ΥΨΟΣ


2η ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ


5η ΜΑΚΑΒΟΥ ΑΝΝΑ 


7η ΜΟΤΣΑΝ-ΑΡΜΕΝ ΙΩΑΝΝΑ 


9η ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  


ΑΚΟΝΤΙΟ


1η ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ


3η θέση ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 


4 Χ 80 Μ.


1η θέση ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


4 Χ 300 Μ.


5η θέση ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄


ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ


ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ


“ΒΕΡΓΙΝΑ”


ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004


ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ


ΑΣ ΡΗΓΑΣ


ΑΣ ΑΡΗΣ


ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ


ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ


ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ


ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ


ΠΑΟΚ


ΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ


ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ


ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ


ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ


ΓΣ Η “ΣΙΘΩΝΙΑ” ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ


ΑΦ “ΑΔΩΝΙΣ” ΘΕΡΜΗΣ


Back to Top