Η κυανόλευκη ατζέντα του τετραημέρου (26/3 – 29/3)

Όπως κάθε εβδομάδα, έτσι και σήμερα, η BLUEARENA σας παρουσιάζει την αγωνιστική δραστηριότητα όλων των τμημάτων του Ηρακλή, από την Παρασκευή (26/3) μέχρι και την Δευτέρα …

Επικαιρότητα

Όπως κάθε εβδομάδα, έτσι και σήμερα, η BLUEARENA σας παρουσιάζει την αγωνιστική δραστηριότητα όλων των τμημάτων του Ηρακλή, από την Παρασκευή (26/3) μέχρι και την Δευτέρα (29/3).

Αναλυτικά η κυανόλευκη ατζέντα του τετραημέρου:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/3

20:30 (Εθνικό Κολυμβητήριο): ΟΥΚ Βόλου – Ηρακλής (Πόλο εφήβων)

21:30 (Πυλαία): Αριστοτέλειο – Γαλάζιοι (μπάσκετ β’ ΕΚΑΣΘ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/3

15:00 (Δάφνη): Δάφνη – Ηρακλής (μπάσκετ ανδρών)

15:00 (Ποσειδώνιο): Ηρακλής – Βουλιαγμένη (πόλο γυναικών)

16:15 (Ιβανώφειο): Ηρακλής – Αχιλλέας Τριανδρίας (μπάσκετ παμπαίδων)

18:00 (Άγ. Παύλος): Ηρακλής – Παναθλητικός (ημιτελικός μπάσκετ νεανίδων)

18:00 (Αμύνταιο): Αμύντας – Ηρακλής (χάντμπολ ανδρών) 

18:00 (Εθνικό Κολυμβητήριο): ΠΑΟΚ – Ηρακλής (Πόλο εφήβων)

18:00 (Ιβανώφειο): Ηρακλής 2 – Μ. Αλέξανδρος 2 (μπάσκετ παμπαίδων)

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/3

10:00 (Εθνικό Κολυμβητήριο): Ολυμπιακός – Ηρακλής (Πόλο εφήβων)

11:00 (‘Κουκολίτσιος – Μουσιάρης’): Λάρισα – Ηρακλής (ποδόσφαιρο γ’ ομάδα)

12:00 (Ρύσιο): Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ηρακλής (μπάσκετ γυναικών)

12:00 (Βοηθ. Καυτανζογλείου): Ηρακλής – ΠΑΣ (ποδόσφαιρο β’ ομάδα)

12:15 (Σταυρούπολης): ΕΟΣ 2 – Ηρακλής 2 (τουρνουά μίνι μπάσκετ αγοριών)

14:00 (Ποσειδώνιο): Ηρακλής-Τρίτων Αμαρουσίου (Πόλο ανδρών)

14:15 (Ιβανώφειο): Ηρακλής – Αναγέννηση-Φλόγας (τουρνουά μίνι μπάσκετ αγοριών)

15:30 (Ιβανώφειο): Ηρακλής – Αναγέννηση-Φλόγας (τουρνουά μίνι μπάσκετ κοριτσιών)

17:00 (Εθνικό Κολυμβητήριο): Ηρακλής – ΚΟ Σερρών (Πόλο εφήβων)

19:00 (Καυτανζόγλειο): Ηρακλής – ΠΑΣ (ποδόσφαιρο ανδρών) Novasports4

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/3

19:00 (Βασιλικά): Άρης – Ηρακλής (βόλει ανδρών)

Σχετικά Άρθρα

Κακουργηματική δίωξη σε 4 οπαδούς του ΠΑΟΚ για την παρ’ ολίγο δολοφονία οπαδού του Άρη.

Διάφορα

«Πρωτοβουλία συγγνώμης» για τα θύματα από Γκαγκαλούδη (pic+vid)

Διάφορα

Back to Top