Στη «μάχη» των τίτλων έφηβοι-νεάνιδες

Στην Αθήνα και τα Βασιλικά θα πραγματοποιηθούν οι ημιτελικοί και τελικοί του πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων και νεανίδων αντίστοιχα. Οι κυανόλευκοι ξεκινούν τις υποχρεώσεις τους την …

Ακαδημία

Στην Αθήνα και τα Βασιλικά θα πραγματοποιηθούν οι ημιτελικοί και τελικοί του πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων και νεανίδων αντίστοιχα. Οι κυανόλευκοι ξεκινούν τις υποχρεώσεις τους την Τετάρτη (17/3, 12.30) αντιμετωπίζοντας την Ορεστιάδα, ενώ οι παίκτριες του Σωκράτη Τζιουμάκα θα αγωνιστούν την Τρίτη (16/3, 14.00) κόντρα στην Παλλήνη.


Αναλυτικά το πρόγραμμα:


Εφήβων-Α’ Όμιλος, γήπεδο «Στ.Καλαϊτζής»: ΓΣ Πανελλήνιος, ΑΟ Ορεστιάδος, ΓΣ Ηρακλής, ΑΣ Πανερυθραϊκός
1η αγωνιστική 17/3: Ηρακλής – Ορεστιάδα (12.30), Πανερυθραϊκός – Πανελλήνιος (14.30)
2η αγωνιστική 18/3: Πανερυθραϊκός – Ηρακλής (14.30), Πανελλήνιος – Ορεστιάδα (12.30)
3η αγωνιστική 19/3: Ορεστιάδα – Πανερυθραϊκός (14.30), Ηρακλής – Πανελλήνιος (12.30)


Εφήβων-Β’ Όμιλος, γήπεδο Πολιτείας: ΕΣΟΠ Επίκουρος, ΑΟΝΣ Μίλων, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΜΓΣ Εθνικός
1η αγωνιστική 17/3: Μίλων – Εθνικός (12.30), Ολυμπιακός – Επίκουρος (14.30)
2η αγωνιστική 18/3: Ολυμπιακός – Μίλων (12.30), Επίκουρος – Εθνικός (14.30)
3η αγωνιστική 19/3: Εθνικός – Ολυμπιακός (12.30), Μίλων – Επίκουρος (14.30)


20/3, γήπεδο «Στ.Καλαϊτζής»: Α1-Β2 (17.30), Β1-Α2 (19.30)
21/3, γήπεδο «Στ.Καλαϊτζής»: Τελικός (13.00), Μικρός Τελικός (11.00)


Νεανίδων-Α’ Όμιλος, γήπεδο «Βασιλικών»: ΣΦΠ Χανίων, ΜΑΣ Εαρινός, ΓΣ Πανελλήνιος, ΕΑ Λαρίσης
1η αγωνιστική – 16/3: Πανελλήνιος – Χανιά (16.00), ΕΑ Λαρίσης – Εαρινός (12.00)
2η αγωνιστική 17/3: ΕΑ Λαρίσης – Πανελλήνιος (10.00), Εαρινός – Χανιά (12.00)
3η αγωνιστική 18/3: Χανιά – ΕΑ Λαρίσης (10.00), Πανελλήνιος – Εαρινός (16.00)


Νεανίδων-Β’ Όμιλος, γήπεδο «Βασιλικών»: ΓΣ Κοζάνης, ΑΟ Παλλήνη, ΓΣ Ηρακλής, ΑΓΣ Άρτεμις
1η αγωνιστική 16/3: Άρτεμις – Κοζάνη (10.00), Ηρακλής – Παλλήνη (14.00)
2η αγωνιστική 17/3: Ηρακλής – Άρτεμις (16.00)
, Παλλήνη – Κοζάνη (14.00)
3η αγωνιστική 18/3: Κοζάνη – Ηρακλής (14.00), Άρτεμις – Παλλήνη (12.00)


20/3, γήπεδο «Βασιλικών»: Α1-Β2 (14.00), Β1-Α2 (16.00)
21/3, γήπεδο «Βασιλικών»: Τελικός (15.30), Μικρός Τελικός (13.30)


 

Σχετικά Άρθρα

LIVE STREAMING: Η μάχη του Εφηβικού για το χάλκινο κόντρα στον Άρη

Βόλει

Back to Top