Θετικά δείγματα από τους μικρούς κολυμβητές

Οι μικροί κολυμβητές του Ηρακλή έδωσαν το παρών στο κολυμβητήριο της Πτολεμαΐδας. Οι επιτυχίες πολλές, γεγονός που δείχνει την πολύ καλή και σωστή δουλεία που …

Άλλα αθλήματα

Οι μικροί κολυμβητές του Ηρακλή έδωσαν το παρών στο κολυμβητήριο της Πτολεμαΐδας. Οι επιτυχίες πολλές, γεγονός που δείχνει την πολύ καλή και σωστή δουλεία που κάνει ο προπονητής των προαγωνιστικών, Σάκης Πάπουτσας και οι συνεργάτες του.


Παρά τα προβλήματα υγείας που παρουσιάστηκαν τον τελευταίο διάστημα, 38 κολυμβητές ταξίδευσαν στην Πτολεμαΐδα για να λάβουν μέρος στους αγώνες. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην Πτολεμαΐδα παραβρέθηκαν όλες οι ομάδες της Β. Ελλάδας, των Ιωαννίνων, της Κέρκυρας και των Τρικάλων, γεγονός που αποδεικνύει το ότι οι κολυμβητές του Ηρακλή μπορούν να διακριθούν και σε Πανελλήνιο επίπεδο.


Οι επιτυχίες των μικρών κολυμβητών της ομάδας:


50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ             


5ος ΣΑΧΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ   ΗΡΑΚΛΗΣ     00:50.27         



50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                             


7η ΠΑΤΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ     00:40.96         
      


50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                                     


5ος ΑΡΜΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ     00:50.78         


 


50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                             


4ος  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ     00:40.63         


                       


50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                 


8ος  ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            ΗΡΑΚΛΗΣ     00:40.89                     


                                               


200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                   


5ος ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ     03:07.12         


                       


200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                       


3η ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ ΗΡΑΚΛΗ       02:47.25         


                                   


200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                      


3ος ΜΕΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΤΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ     02:34.53


5ος ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΗΡΑΚΛΗΣ     02:42.95


7ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ     02:46.11


           


100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                          


1η ΚΟΡΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ            ΗΡΑΚΛΗΣ    01:51.76         


 


100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                          


3η ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         ΗΡΑΚΛΗΣ 01:40.14ΚΡ11                


           


100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                                          


4ος ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ     01:43.84         


6ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ     01:46.11         


7ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ  ΗΡΑΚΛΗΣ               01:47.30         


           


100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                              


3ος ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ            ΗΡΑΚΛΗΣ     01:33.91         


                                                           


4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                                           


2οι  Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.    02:49.27  (ΣΑΧΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΠΕΛΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΡΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ


                                                   


4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                       


ΑΣΗΜΕΝΙΟ: Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.            02:28.44 (ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ, ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ, ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
           


4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)                              


ΧΑΛΚΙΝΟΣ: Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 02:16.57


( ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΕΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΤΟΣ          )


                       


50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ        


5ος .ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ 00:35.37


           


50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                     


8η ΚΑΘΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  ΗΡΑΚΛΗΣ  00:35.88      


           


50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                                


6ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗ  ΗΡΑΚΛΗΣ     00:48.36


           


50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                


1ος ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ            ΗΡΑΚΛΗΣ     00:42.58         


                       


50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                            


1η ΚΟΡΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ            2000    ΗΡΑΚΛΗΣ     00:49.80


                                               


100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                   


4ος ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ     01:32.75         


7ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΗΡΑΚΛΗΣ     01:48.42         


                       


100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                               


4ος ΠΑΤΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ            ΗΡΑΚΛΗΣ     01:39.44         


 


100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                   


1ος ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ   01:21.62                   


8ος ΜΕΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΤΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ     01:28.97         


 


100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                               


2ος ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ    ΗΡΑΚΛΗΣ     01:42.15         


                                   


100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                               


4η ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ             ΗΡΑΚΛΗΣ     01:29.07                                                                                  


           


4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                       


ΑΣΗΜΕΝΙΟ:  Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.   03:08.58      (ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΚΟΡΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΣΑΧΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΠΕΛΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)         


                                                           


50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                                             


2η ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ     ΗΡΑΚΛΗΣ     00:46.14         


                                               


50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                     


5ος ΧΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ  ΗΡΑΚΛΗΣ     00:41.83         


6ος ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ    00:41.84         


8ος ΠΑΖΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ     00:44.11


           


200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                              


2ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ   03:25.11         


4ος ΦΙΔΑΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ     03:45.62         


                                   


100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                                      


3ος  ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ            01:31.77         


5ος ΑΡΜΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ   01:32.40


           


100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                                      


1ος ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ     01:16.38


4ος ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ     01:21.85         


7ος ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΗΡΑΚΛΗΣ     01:30.34


           


100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                      


6ος ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ     01:16.59


           


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ               


4ος ΣΑΧΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ   ΗΡΑΚΛΗΣ     03:48.22         


           


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                           


3η ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ  ΗΡΑΚΛΗΣ     03:17.72         


7η ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         ΗΡΑΚΛΗΣ     03:29.10                     


 


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                                   


6η ΚΑΘΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ        ΗΡΑΚΛΗΣ     03:18.25                     


8η ΠΑΤΣΙΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΘΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ     03:31.57


 


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                                       


4ος ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ           ΗΡΑΚΛΗΣ     03:24.61         


 


200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                           


2ος ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΗΡΑΚΛΗΣ     03:01.40         


6ος ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ  ΗΡΑΚΛΗΣ   03:15.91                                                                 


           


800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                          


1ος ΜΕΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΤΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ     11:29.14                                                                    


           


4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                                   


ΧΑΛΚΙΝΟ :Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.  02:50.38 (ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ , ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ,


ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)       


                       


4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                           


 ΧΡΥΣΟ: Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ.      02:30.63 ( ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,         


ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΕΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΤΟΣ)                     

Back to Top