- Bluearena - http://bluearena.gr -

Ο Κύρκος σφυρίζει στα Τρίκαλα

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες της φάσης των 32 του Κυπέλλου Ελλάδας. Την αναμέτρηση του Ηρακλή στα Τρίκαλα (29/10 – 17:00) ο Κύρκος από την Ήπειρο.


Αναλυτικά:

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ


27-10-09 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ 17:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Χαραλαμπίδης Ν. ΕΠΣ Καβάλας


ΒΟΗΘΟΣ Ευθυμιάδης Δ. ΕΠΣ Πιερίας


ΒΟΗΘΟΣ Γκάγκας Δ. ΕΠΣ Λάρισας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κιοτζένης Ε. ΕΠΣ Καβάλας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Βέλλιος Α. ΕΠΣ Ξάνθης



ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ


28-10-09 ΔΗΜ. ΚΟΖΑΝΗΣ 17:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Αμπάρκιολης Α. ΕΠΣ Μακεδονίας


ΒΟΗΘΟΣ Δημητριάδης Λ. ΕΠΣ Μακεδονίας


ΒΟΗΘΟΣ Δημόπουλος Ν. ΕΠΣ Μακεδονίας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Μαντάκης Σ. ΕΠΣ Ημαθίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Παπατριανταφύλλου Ε. ΕΠΣ Κιλκίς



ΟΦΗ-ΠΑΟΚ


28-10-09 Ο.Φ.Η. 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Παπασταμάτης Κ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Μπαλτάς Χ. ΕΠΣ Αχαΐας


ΒΟΗΘΟΣ Σωτηρόπουλος Χ. ΕΠΣ Αχαΐας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Δημητρόπουλος Α. ΕΠΣ Αθηνών


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Γιανναδάκης Ε. ΕΠΣ Λασιθίου



ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966


27-10-09 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Γιάχος Α. ΕΠΣ Χίου


ΒΟΗΘΟΣ Καρατζίκας Α. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Τουμπακάρης Ι. ΕΠΣ Αθηνών


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Σελίμος Σ. ΕΠΣ Λακωνίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Καλύβας Δ. ΕΠΣ Βοιωτίας



ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ


28-10-09 ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤΕΡΑ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Μήτσιος Χ. ΕΠΣ Ηπείρου


ΒΟΗΘΟΣ Τάτσης Δ. ΕΠΣ Ηπείρου


ΒΟΗΘΟΣ Δηλγεράκης Α. ΕΠΣ Δράμας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κεμεντσετσίδης Ι. ΕΠΣ Κιλκίς


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μιντιούρης Ν. ΕΠΣ Σερρών



ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1923


28-10-09 ΔΑΚ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ζαχαριάδης Π. ΕΠΣ Μακεδονίας


ΒΟΗΘΟΣ Μπιτσίδης Δ. ΕΠΣ Θράκης


ΒΟΗΘΟΣ Λαζάρου Κ. ΕΠΣ Μακεδονίας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κωνσταντινίδης Γ. ΕΠΣ Μακεδονίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Καρακελίδης Δ. ΕΠΣ Πέλλας


ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΝΗΣ ΑΟ-SKODA ΞΑΝΘΗ


28-10-09 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Σιδηρόπουλος Α. ΕΠΣ Δωδ/νήσου


ΒΟΗΘΟΣ Τρύφωνας Σ. ΕΠΣ Κέρκυρας


ΒΟΗΘΟΣ Μάλαμας Π. ΕΠΣ Εύβοιας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Παπανδριόπουλος Α. ΕΠΣ Πειραιά


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σωμαρακάκης Φ. ΕΠΣ Αθηνών


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964


28-10-09 ΕΘΝΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 17:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ντάκος Μ. ΕΠΣ Ξάνθης


ΒΟΗΘΟΣ Ακρίβος Χ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Παπαδόπουλος Δ. ΕΠΣ Μακεδονίας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Χατζής Γ. ΕΠΣ Δυτ. Αττικής


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Χατζής Η. ΕΠΣ Καρδίτσας


ΙΩΝΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ


28-10-09 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Μάνταλος Σ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Γεωργαράκος Ν. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Ταρανάς Α. ΕΠΣ Αθηνών


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Παπαπέτρου Α. ΕΠΣ Αθηνών


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Kουκούλας Γ. ΕΠΣ Λέσβου


ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΠΣ


28-10-09 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κωνσταντινέας Π. ΕΠΣ Μεσσηνίας


ΒΟΗΘΟΣ Αλεξέας Η. ΕΠΣ Μεσσηνίας


ΒΟΗΘΟΣ Κώτσιρος Θ. ΕΠΣ Αρκαδίας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Δασκαλόπουλος Γ. ΕΠΣ Κορινθίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σκουφίτσας Β. ΕΠΣ Αθηνών


ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ


27-10-09 ΔΗΜ. ΑΙΓΑΛΕΩ «ΣΤ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ 19:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κάκος Α. ΕΠΣ Κέρκυρας


ΒΟΗΘΟΣ Κωσταράς Π. ΕΠΣ Αιτ/νίας


ΒΟΗΘΟΣ Ελευθερίου Φ. ΕΠΣ Αθηνών


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Γκιόλιας Π. ΕΠΣ Αθηνών


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Τσίκινης Η. ΕΠΣ Μεσσηνίας


ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


28-10-09 1ο ΟΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Τσινιάρης Μ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Γενναίος Χ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Κωνσταντινίδης Κ. ΕΠΣ Μακεδονίας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Τίκας Τ. ΕΠΣ Καρδίτσας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μπίκας Γ. ΕΠΣ Χαλκιδικής


ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


27-10-09 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 14:15


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Παππάς Α. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Δάλλας Κ. ΕΠΣ Ηπείρου


ΒΟΗΘΟΣ Χαρίσης Κ. ΕΠΣ Ηπείρου


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κουτσιαύτης Α. ΕΠΣ ?ρτας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Δούρος Γ. ΕΠΣ Κορινθίας


ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ


29-10-09 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κύρκος Δ. ΕΠΣ Ηπείρου


ΒΟΗΘΟΣ Γούκος Δ. ΕΠΣ Ηπείρου


ΒΟΗΘΟΣ Γουργιώτης Σ. ΕΠΣ Φθιώτιδας


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Κάμπαξης Ι. ΕΠΣ Εύβοιας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Νταμπώσης Δ. ΕΠΣ Πιερίας


ΕΝΩΣΗ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΟΞΑ-ΑΡΗΣ


28-10-09 ΔΗΜ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 19:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Βοσκάκης Μ. ΕΠΣ Ρεθύμνου


ΒΟΗΘΟΣ Νικολακόπουλος Α. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Ντάλλας Π. ΕΠΣ Αθηνών


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Βασιληάς Κ. ΕΠΣ Βοιωτίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Μαζαράκης Γ. ΕΠΣ Κεφ/νίας


ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ-ΑΕΚ


29-10-09 ΔΗΜ. ΦΥΛΗΣ 17:00


ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Τριτσώνης Στ. ΕΠΣ Αθηνών


ΒΟΗΘΟΣ Φαντόπουλος Ν. ΕΠΣ Πειραιά


ΒΟΗΘΟΣ Αργυρός Π. ΕΠΣ Αθηνών


4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Δελφάκης Ι. ΕΠΣ Αρκαδίας


ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Σπυρόπουλος Ι. ΕΠΣ Φθιώτιδας