Το πρόγραμμα μέχρι το φινάλε του πρώτου γύρου

Η Super League ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα με τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του πρωταθλήματος από την 7η έως και την 15η αγωνιστική. 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ …

Διάφορα

Η Super League ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα με τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του πρωταθλήματος από την 7η έως και την 15η αγωνιστική.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 ΝΕT
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16:45 ΝOVA
ΛΑΡΙΣΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ 16:45 ΝOVA
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19:00 ΝOVA
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 ΝOVA
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 21:15 ΝOVA

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ 16:45 ΣΚΑΪ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 19:00 ΝΕΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ 14:30 ΝOVA
ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. 19:00 ΝOVA
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ 19:00 ΝΕΤ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ 16:45 ΝOVA
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ 16:45 ΣΚΑΪ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:30
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ. 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19:00 ΝOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ 16:45 ΣΚΑΪ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 19:00 ΝΕΤ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 14:30 ΝOVA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 14:30 ΝOVA
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14:30 ΝΕΤ
Α.Ε.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ 16:45 ΝOVA
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 NOVA

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Α.Ε.Κ. 16:45 ΣΚΑΪ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 16:45 ΝΕΤ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:45 ΝOVA
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ 19:00 ΝOVA

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ 16:45 ΝOVA
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΛΑΡΙΣΑ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 14:30 ΝOVA
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 16:45 ΝOVA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19:00 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 ΝΕΤ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ 19:00 NOVA
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:00 ΝΕΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ 14:30 ΝOVA
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 16:45 ΝOVA
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ. 19:00 ΝOVA

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:45 ΣΚΑΪ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16:45 NOVA
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ 14:30 ΝOVA
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14:30 ΝOVA
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Π.Α.Ο.Κ. 16:45 ΝOVA
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 16:45 ΝΕΤ
Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 19:00 ΝOVA

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ 16:45 ΝOVA
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. 16:45 ΣΚΑΪ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 19:00 ΝOVA

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 14:30 ΝOVA
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ 14:30 ΝOVA
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ. 16:45 ΝOVA
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:00 ΝOVA
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ 19:00 ΝΕΤ

Σχετικά Άρθρα

Απόλλων Σμύρνης: “Θέλουν να μας κατακρεουργήσουν, όπως τον Ηρακλή!”

Ποδόσφαιρο

Back to Top