ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Το πρόγραμμα της Α2

Ολοκληρώθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. Ο Ηρακλής θα αρχίσει τη σεζόν αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας την ΑΕ Πυλαίας. Αναλυτικά το …

Ηρακλής

Ολοκληρώθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. Ο Ηρακλής θα αρχίσει τη σεζόν αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας την ΑΕ Πυλαίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 18/10/09

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

 

2η Αγωνιστική – 25/10/09

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

 

3η Αγωνιστική – 01/11/09

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

4η Αγωνιστική – 08/11/09

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική – 15/11/09

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ

 

6η Αγωνιστική – 22/11/09

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΟΚ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

7η Αγωνιστική – 29/11/09

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

8η Αγωνιστική – 06/12/09

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΟΚ

 

9η Αγωνιστική – 13/12/09

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΟΚ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

10η Αγωνιστική – 20/12/09

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

11η Αγωνιστική – 10/01/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΟΚ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

 

12η Αγωνιστική – 17/01/10

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟΚ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

13η Αγωνιστική – 20/01/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

 

14η Αγωνιστική – 24/01/10

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΟΚ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

 

15η Αγωνιστική – 31/01/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΚ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

16η Αγωνιστική – 21/02/10

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΠΑΟΚ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

17η Αγωνιστική – 28/02/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΠΑΟΚ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

18η Αγωνιστική – 03/03/10

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΟΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

19η Αγωνιστική – 07/03/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΟΚ

 

20η Αγωνιστική – 14/03/10

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΠΑΟΚ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

21η Αγωνιστική – 21/03/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΟΚ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 28/03/10

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΟΚ

 

23η Αγωνιστική – 11/04/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΠΑΟΚ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

24η Αγωνιστική – 14/04/10

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΟΚ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

25η Αγωνιστική – 18/04/10

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ.

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΑΟΚ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ

 

26η Αγωνιστική – 25/04/10

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚ

ΑΕΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΟΚ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

Σχετικά Άρθρα

Back to Top