Η κλήρωση της Α2

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α2 για τη σεζόν 2009-10. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:   1η Αγωνιστική – 17/10/09 ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ …

Διάφορα

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α2 για τη σεζόν 2009-10. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

1η Αγωνιστική – 17/10/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική – 24/10/09

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

3η Αγωνιστική – 31/10/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική – 07/11/09

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική – 14/11/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

 

6η Αγωνιστική – 21/11/09

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

 

7η Αγωνιστική – 28/11/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

8η Αγωνιστική – 05/12/09

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

 

9η Αγωνιστική – 12/12/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 

10η Αγωνιστική – 19/12/09

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

11η Αγωνιστική – 23/12/09

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

 

12η Αγωνιστική – 09/01/10

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 

13η Αγωνιστική – 16/01/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

 

14η Αγωνιστική – 23/01/10

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

 

15η Αγωνιστική – 30/01/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

16η Αγωνιστική – 06/02/10

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

17η Αγωνιστική – 13/02/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

18η Αγωνιστική – 20/02/10

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

 

19η Αγωνιστική – 27/02/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

 

20η Αγωνιστική – 06/03/10

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική – 13/03/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 20/03/10

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

 

23η Αγωνιστική – 27/03/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

24η Αγωνιστική – 10/04/10

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

 

25η Αγωνιστική – 17/04/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 

26η Αγωνιστική – 24/04/10

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

27η Αγωνιστική – 08/05/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

 

28η Αγωνιστική – 15/05/10

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

 

29η Αγωνιστική – 22/05/10

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΛ 1964 – ΓΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΞΑΝΘΗ ΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

 

30η Αγωνιστική – 29/05/10

ΑΕΛ 1964 – ΓΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΞΑΝΘΗ ΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

Σχετικά Άρθρα

Η παρουσίαση της ‘Ιστορίας του Μπάσκετ του Ηρακλή’ (VID)

Μπάσκετ

Back to Top