Super League: Oλο το πρόγραμμα του Ηρακλή

H BLUEARENA, μετά την κλήρωση του Πρωταθλήματος σας δίνει για το αρχείο σας, τη σειρά των παιχνιδιών του Ηρακλή. 1η αγωνιστική: Πανθρακικός – Ηρακλής 2η αγωνιστική: …

Ηρακλής

H BLUEARENA, μετά την κλήρωση του Πρωταθλήματος σας δίνει για το αρχείο σας, τη σειρά των παιχνιδιών του Ηρακλή.

1η αγωνιστική: Πανθρακικός – Ηρακλής

2η αγωνιστική: Ηρακλής – Άρης

3η αγωνιστική: ΑΕΚ – Ηρακλής

4η αγωνιστική: Ηρακλής – Λάρισα

5η αγωνιστική: Καβάλα – Ηρακλής

6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ – Ηρακλής

7η αγωνιστική: Ηρακλής – Πανιώνιος

8η αγωνιστική: Λεβαδειακός – Ηρακλής

9η αγωνιστική: Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης

10η αγωνιστική: Ολυμπιακός – Ηρακλής

11η αγωνιστική: Ηρακλής – Ατρόμητος

12η αγωνιστική: Ηρακλής – Εργοτέλης

13η αγωνιστική: Πανιώνιος – Ηρακλής

14η αγωνιστική: Ηρακλής – Παναθηναϊκός

15η αγωνιστική: Ξάνθη – Ηρακλής

16η αγωνιστική: Ηρακλής-Πανθρακικός

17η αγωνιστική: Αρης-Ηρακλής

18η αγωνιστική: Ηρακλής-ΑΕΚ

19η αγωνιστική: Λάρισα-Ηρακλής

20η αγωνιστική: Ηρακλής-Καβάλα

21η αγωνιστική: Ηρακλής-ΠΑΟΚ

22η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ηρακλής

23η αγωνιστική: Ηρακλής-Λεβαδειακός

24η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής

25η αγωνιστική: Ηρακλής-Ολυμπιακός

26η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ηρακλής

27η αγωνιστική: Εργοτέλης-Ηρακλής

28η αγωνιστική: Ηρακλής-Πανιώνιος

29η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ηρακλής

30η αγωνιστική: Ηρακλής-Ξάνθη 

 

ΟΛΗ Η ΚΛΗΡΩΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Α.Ε.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΛΑΡΙΣΑ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΑΡΙΣΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΑΡΙΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΑΡΙΣΑ – Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΑΡΙΣΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΑΡΙΣΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΑΡΙΣΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

Όσον αφορά στο διεθνές meeting στίβου, που θα διεξαχθεί στο Καυτανζόγλειο, η τελική συνεννόηση των ιθυνόντων της ΠΑΕ Ηρακλής με την επιτροπή διοίκησης του Καυτανζογλείου ανέφερε ότι το στάδιο δεν θα είναι διαθέσιμο για αγώνα του «Γηραιού», μόνο κατά το σαββατοκύριακο 12-13 Σεπτεμβρίου. Η «κυανόλευκη» αντιπροσωπεία είχε προετοιμαστεί για την περίπτωση να κληρωθεί εκείνη την αγωνιστική ως γηπεδούχος ο Ηρακλής και να ζητήσει εμβόλιμη αγωνιστική (εκτός σαββατοκύριακου), ώστε να μπορέσει να χρησιμοποιήσει κανονικά την έδρα του και σε αυτόν τον αγώνα.

Τελικά δεν χρειάστηκε τροποποίηση του προγράμματος, καθώς την “επίμαχη” αγωνιστική η ομάδα αγωνίζεται εκτός έδρας με την ΑΕΚ.

(Να σημειωθεί ότι έξι ομάδες πήραν κλειδάριθμο (ώστε να μην αγωνίζονται ταυτόχρονα στην έδρα τους, για τους εξής λόγους:

Καβάλα και Πανθρακικός, καθώς η Καβάλα ενδεχομένως να έχει έργα σε εξέλιξη τις πρώτες αγωνιστικές και να χρειαστεί να αγωνιστεί ως γηπεδούχος στην έδρα της Θρακικής ομάδας.

ΑΕΚ και Παναθηναϊκός, ως χρήστες από κοινού του ΟΑΚΑ ως έδρα.

ΠΑΟΚ και Άρης λόγω αιτήματος της Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλονίκης).

Πολύκαρπος: “Θετικό το εκτός έδρας ξεκίνημα”.

 

Τον Ηρακλή εκπροσώπησαν οι Δήμος Πολύκαρπος, Νίκος Χαϊτογλου και Λεωνίδας Παπαβασιλάκης.

Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ σημείωσε: «Προγραμματίζουμε την ομάδα, με βάση και το νέο προπονητή μας για να αντιμετωπίσουμε τους πάντες και συνεπώς δεν είχε σημασία για εμάς η σειρά των αγώνων. Πάντως, σημαντικό είναι το γεγονός ότι αρχίζουμε εκτός έδρας και αυτό σημαίνει ένα άγχος λιγότερο σε σχέση με τις προηγούμενες φορές. Πιστεύουμε ότι θα είμαστε έτοιμοι για τον αγώνα της Κομοτηνής, μαζί με τον κόσμο μας, όπως και για όλο τον Μαραθώνιο του πρωταθλήματος».

Ο Νίκος Χαϊτογλου τόνισε: «Δεν μας απασχολεί η σειρά των αγώνων, καθώς θα αγωνιστούμε όλοι με όλους. Εμείς θέλουμε να είμαστε έτοιμοι για μια καλύτερη σεζόν, που τόσο πολύ επιθυμούμε όλοι μας, με έναν καλύτερο και διαφορετικό Ηρακλή. Εκεί αποβλέπουν οι κινήσεις μας και με την βοήθεια του κόσμου ελπίζουμε να τα καταφέρουμε».

Τα ντέρμπι της Θεσσαλονίκης:

Ηρακλής – Αρης: 2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ – Ηρακλής: 6η αγωνιστική

Αρης – Ηρακλής: 17η αγωνιστική

Ηρακλής – ΠΑΟΚ: 21η αγωνιστική

 

Τα υπόλοιπα ντέρμπι:

ΑΕΚ – Ηρακλής: 3η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Ηρακλής: 10η  αγωνιστική

Ηρακλής – Παναθηναϊκός: 14η αγωνιστική

Ηρακλής – ΑΕΚ: 18η αγωνιστική

Ηρακλής – Ολυμπιακός: 25η αγωνιστική

Παναθηναϊκός – Ηρακλής: 29η αγωνιστική

 

 

 

 

 

 

 

 

Σχετικά Άρθρα

Back to Top